Citybizz

citybizz31 Tetor, 2015

Rihanna nudo në klipin e ri

Rihanna është shfaqur nudo në skenat e reja për kripin e ri, mirëpo ajo ka fshirë disa nga skenat të cilat përmbanin tortura në klip, shkruan Mirror. Kengetarja nuk është nga ato që turpërohet për skenat nudo në publik. ... Lexo »

Tetor 31, 201530 Tetor, 2015

Rudina Magjistari sjell në jetë Mia-n

Rudina Magjistari po jeton momentet më të lumtura në jetën e saj bashkë me bashkëshortin Xhavitin. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj, Mia. Nënë e bijë mësohet se gëzojnë shëndet të plotë. Prezantuesja këtë gëzim të madh ... Lexo »

Tetor 30, 2015


30 Tetor, 2015

Arrestohet gabimisht Stromae

Stromae është arrestuar nga policia gjermane në aeroportin e Dyseldorfit, pasi oficerët e kishin ngatërruar me një emigrant të paligjshëm etiopian.Artisti belg tentoi t’i shpjegonte policëve se kush ishte, por pa sukses, pasi nuk mund të fliste gjuhën gjermane, ... Lexo »

Tetor 30, 2015


29 Tetor, 2015

Apple refuzon albumin e Adele

Edhe pse kënga e re e Adele, e riktheu këngëtaren pas 3 vitesh në krye të klasifikimeve botërore, kompania Apple ka refuzuar një marrëveshje me këngëtaren. Një burim i tha New York Post, se William Morris është në bisedime ... Lexo »

Tetor 29, 201529 Tetor, 2015

Rikthehet fuqishëm Irina!

Ajo është zgjedhur për të prezantuar linjën më të re të të brendshmeve, koleksionin vjeshtë/dimër 2015, për markën “Clover”.Irina Shayk duket e jashtëzakonshme ne setin e ri fotografik, ku prezanton lloje të ndryshme të të brendshmeve dhe jo vetëm. ... Lexo »

Tetor 29, 2015