Citybizz

citybizz

3 Gusht, 2016

Pika e dobët e David Beckham

Është e qartë se vajza është pika e tij më e dobët, fjala është për David Beckham, i cili nuk ka hezituar që të ndajë së fundmi disa çaste me vajzën e tij në SnapChat.41-vjeçari shihet duke kaluar çaste ... Lexo »

03 Gusht, 2016

3 Gusht, 2016

Alessandra Ambrosio shfaq linjat e saj në Rio

Alessandra Ambrosio tregoi figurën e saj të mahnitshme duke kaluar kohën në plazh. Modelja po pushon në Brazil dhe u fotografua teksa merrte rreze në plazhin Ipanema. Bukuroshja 35 vjecare shfaqi linjat e saj e veshur në bikini teksa shijon pushimet ... Lexo »

03 Gusht, 2016


3 Gusht, 2016

Të pasmet seksi të Bebe Rexhës

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka shpërndarë disa momente intime në rrjetin Snapchat. E veshur në bikini të zeza, këngëtarja bukuroshe ka shfaqur të pasmet e saj seksi teksa lahet në pishinë në Kaliforni. Disa ditë më parë, ajo ka ... Lexo »

03 Gusht, 2016


3 Gusht, 2016

Kesha tërheq padinë ndaj Dr Luke

Kjo është një nga ato historitë e dashurisë që përfundojnë në urrejtje mes muzikantëve dhe mentorëve të tyre. Këngëtarja amerikane Kesha ka tërhequr padinë e saj në Gjykatën e Kalifornisë ndaj producentit muzikor Dr Luke, por ka thënë se ... Lexo »

03 Gusht, 20163 Gusht, 2016

“Ana e errët” e Rihannas

Jemi mësuar të shohim të veshur e të zhveshur, por asnjëherë si një “luftëtare të ashpër” dhe Rihanna vjen kështu… Këngëtarja ka pozuar për revistën “W” e mbuluar me zinxhirë, veshje lëkurë dhe…të brendshme provokuese. Foto tregojnë anën “e errët” të ... Lexo »

03 Gusht, 2016


3 Gusht, 2016

Katie prezanton ‘gjoksin’ e ri

Ndërhyrjet e para kirurgjike i dhanë famë Katie Price dhe që prej atëherë, 38-vjeçarja nuk është ndalur më. Modelja u ka prezantuar fansave përmes Tëitter-it ndërhyrjen e tetë të saj në gjoks, ku kanë vërshuar një lumë komentesh…pozitive dhe negative. Zmadhimin ... Lexo »

03 Gusht, 2016