Citybizz

citybizz

6 Shtator, 2016

Kim Kardashian shfaq probleme me flokët

Kim Kardashian është fotografuar teksa kthehej në shtëpi nga palestra dhe në pjesën anësore të kokës i kishin rënë flokët. Një gjë e tillë ndodh pasi ajo solli në jetë fëmijën e saj të dytë Saint, për shkak të ... Lexo »

06 Shtator, 2016


6 Shtator, 2016

Beyonce anulon koncertin pas problemeve me vokalin

Problemet me vokalin kanë detyruar Beyonce të shtyjë koncertin e saj në New Jersey, i cili ishte planifikuar këtë të mërkurë. Sipas burimeve, doktorët kanë urdhëruar Beyonce të ndërpresë koncertet pasi zëri i saj ka nevojë të pushojë.“MetLife Stadium” ka ... Lexo »

06 Shtator, 2016


5 Shtator, 2016

Dafina Zeqiri shtrohet në spital, ja pse

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga artistet shqiptare që preferon të pikturojë trupin e saj me tatuazhe dhe duhet thënë se këto e bëjnë me të vërtetë të ketë një stil ndryshe nga koleget e saj.Mirëpo, edhe pse Dafina ... Lexo »

05 Shtator, 2016


5 Shtator, 2016

Aurela po i shijon në maksimum pushimet

Teksa po vazhdon pushimi i Aurela Hoxhës në Maldive, bukuroshja vazhdon të mbajë kontakt me ndjekësit e saj përmes fotografive që i publikon.Ditë më parë, ajo solli një imazh nga shtrati, ndërsa modelja ka ardhur sërish me një pozë ... Lexo »

05 Shtator, 2016


5 Shtator, 2016

Ylli televiziv Chloe vendos të ekspozojë gjoksin

Chloe Khan i çmendi britanikët kur ishte në Big Brother.Mirëpo, edhe jashtë shtëpisë së monitoruar nga kamerat, ajo shkakton tërmet.Ylli televiziv është fotografuar teksa dilte në rrugët e Londrës për fundjavë, transmeton Mapo. a.eg-henryharrison-element-1,a.eg-henryharrison-element-2{-webkit-transition:all .4s linear; -moz-transition:all .4s ... Lexo »

05 Shtator, 2016


5 Shtator, 2016

West performon me idhullin e tij

Puff Daddy është shoqëruar nga Kanye West, gjatë një shfaqje mbrëmjen e djeshme në New York.Moguli i muzikës është në turneun “Bad Boy Family Reunion” që ka arritur në Madison Square këtë fundjavë, transmeton Klan Kosova.West u bashkua me ... Lexo »

05 Shtator, 2016

5 Shtator, 2016

Majk së shpejti me klip të ri

Reperi Majk ka paralajmëruar videoklipin e tij të ri, për të cilin shpreson që të bëhet një tjetër hit. Kënga mban titullin “Kcen”, ndërsa këngëtari e ka publikuar edhe një pjesë të shkurtër të videos.Në bazë të njoftimit, kënga do ... Lexo »

05 Shtator, 2016