Citybizz

citybizz


20 Janar, 2016

Ja cfarë roli i është besuar J – Law

Jennifer Lawrence do portretizojë rolin e të dashurës së Fidel Castros në filmin e ri “Marita”. Fituesja e Golden Globe është gati për të luajtur rolin e një tjetër personazhi të vërtetë. Filmi që do prodhohet nga kompania “Sony” ... Lexo »

Janar 20, 2016
20 Janar, 2016

Selena dhe Samuel konfirmojnë romancën

Thashethemet për romancën e Selena Gomez dhe ekzekutivit të modës, Samuel Krost qarkulluan kur ata u panë me njëri tjetrin në nëntor të vitit kaluar. Duket se Selena Gomez e ka konfirmuar romancën me modelin mbrëmjen e së dielës. ... Lexo »

Janar 20, 2016


20 Janar, 2016

Një hero si Jamie Foxx

Jamie Foxx ka shpëtuar një të ri i cili sapo kishte bërë aksident pranë shtëpisë së aktorit në Hidden Valley të Kalifornisë. People bën të ditur se Foxx pasi ka lajmëruar urgjencën, ka vrapuar drejt mjetit të aksidentuar duke ... Lexo »

Janar 20, 2016