Citybizz

citybizz

31 Mars, 2016

Kur Kim dhe Emili bashkojnë forcat

Veç e veç i kemi parë shpesh të dalin me poza të nxehta nëpër revista dhe faqet rozë online, por asnjëherë bashkë.Kim Kardashian iu rikthye fotove provokuese dhe këtë herë me përforcime. 35-vjeçarja postoi në rrjetet sociale një shkrepje ... Lexo »

Mars 31, 2016


30 Mars, 2016

Pele kërkon 26 milion euro dëmshpërlim nga Samsung

Pele kërkon të paktën 26 milionë euro, sipas disa dokumentave që janë dorëzuar në gjykatën “US District Court” në Chicago. Reklama për televizionet ‘ultra­high­definition’ është dhënë në New York Times pa lejen e Pele. Ish-­lojtari legjendar i Brazilit, i cili ... Lexo »

Mars 30, 201630 Mars, 2016

Gold AG ofendon Agon Amigën

I ftuan në emisonin “Natën” , reperi Gold Ag ka treguar se me reperin Agon Amiga nuk do të dwshironte të bwnte kurrë duet. Ai tha se Agoni di t’i bëjë të gjithë gjërat e tjera përveç të këndojë. “Nuk do ... Lexo »

Mars 30, 201630 Mars, 2016

Ndahen Tuna dhe Cozman

Pa dyshim që janë çifti më i përfolur i skenës sonë muzikore. Edhe pse pëlqehen nga shumë fansa ata kanë vendosur ti japin fund lidhjes së tyre shumë vjeçare. Burime të Express Roze kanë bërë të ditur se Tuna dhe Cozman ... Lexo »

Mars 30, 2016
30 Mars, 2016

Rihanna i tregon të gjitha në klipin e ri

Rihanna ka postuar për fansat e saj disa foto provokative nga videoja e fundit e saj muzikore. Këngëtarja bukuroshe, ka lajmëruar në Twitter fansat se shumë shpejt do të dalë dhe video e këngës “Kiss it better”.Lakuriq nën një ... Lexo »

Mars 30, 2016