Citybizz

citybizz

18 Gusht, 2015

Kim Kardashian nuk e fsheh dot shtatzëninë

Ajo është në muajin e gjashtë të shtatzënisë në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë, por tashmë nuk e fsheh dot më shtatzëninë e saj.Kim Kardashian eshte fotografuar nën shoqërinë e motrave të saj, Khloe, Kourtney ... Lexo »

Gusht 18, 2015
17 Gusht, 2015

“Flotel Europa” fitues në DokuFest

Dokumentari “Flotel Europa” ku regjisori boshnjak Vladimir Todoroviç paraqet jetën e refugjatëve të Bosnjës në portin e Kopenhagës, është përzgjedhur si më i miri në edicionin e XIV-të të festivalit ndërkombëtar të filmit dokumentar dhe atij të shkurtër DokuFest ... Lexo »

Gusht 17, 2015


15 Gusht, 2015

Babë e bir tregojnë muskujt

Ai është i njohur për shfaqjen e muskujve të tij, teksa kërcen në një jaht luksoz, apo kur pozon për fushatë reklamash të veshjeve intime. Por duket se ylli i futbollit, Cristiano Ronaldo tashmë ka nisur truket e biznesit ... Lexo »

Gusht 15, 2015


15 Gusht, 2015

RiRi, anëtarja më e re e "The Voice US"

Pjesëmarrësit e “The Voice US” do të marrin këshilla nga ylli i muzikës Rihanna këtë sezon, pasi ajo i është bashkuar këtij paneli. Këngëtarja do jetë përkrah kolegëve të saj Blake Shelton, Adam Levine, Gwen Stefani dhe Pharrell Williams. ... Lexo »

Gusht 15, 2015