Citybizz

citybizz26 Mars, 2016

Aksidentohet aktori Kivanc Tatlitung

Aktori turk Kivanc Tatlitung ka përfunduar në spital pasditen e djeshme. I apasioniuar pas sportit dhe veçanërisht pas basketbollit, mësohet se ylli i kinematografisë turke ka dëmtuar kyçin e këmbës së majtë gjatë lojës pasditen e djeshme, dhe si ... Lexo »

Mars 26, 2016


26 Mars, 2016

Zayn Malik shpëton fansen nga rrëzimi

Nuk është cudi që Gigi Hadid e adhuron atë. Zayn Malik u përshëndet nga fansat mirënjohës në Nju Jork këtë të premte, 25 mars 2016, pasi ai shpëtoi një vajzë nga rrëzimi që mund të rezultonte fatal për të. Ai bashkë ... Lexo »

Mars 26, 2016
26 Mars, 2016

Armina hyn "brenda" familjes Berisha

Armina Mevlani mesa duket nuk është më vetëm e dashura e Shkëlzenit, por dhe nusja e familjes Berisha. Showgirl ka postuar në snapchat foto të një gëzimi familjar, ku spikat fotoja me vjehrrën e ardhshme Liri Berisha. Dhe më ... Lexo »

Mars 26, 2016


26 Mars, 2016

“Selena po luan me zjarrin”

A është Selena Gomez dhe Wiz Khalifa çifti më i ri hollivudian? Sipas një burimi, Gomez dhe Khalifa, të cilët janë duke punuar momentalisht për projekte muzikore, thuhet gjithashtu se ka nisur diçka mes tyre. Një burim për revistën “Ok!” ... Lexo »

Mars 26, 2016