Citybizz

citybizz

8 Mars, 2016

Sponsorët braktisin Maria Sharapovën

Fill pas ndjesës publike të tenistes ruse më të paguara në botë, Maria Sharapova, kompania e prodhimit të veshjeve sportive “Nike”, me të cilën ajo kishte një kontratë qëkur ishte 11 – vjeç dhe ajo e orave zviceriane “Tag ... Lexo »

Mars 08, 20168 Mars, 2016

Aktores i bien reçipetat det…

Ku është David Hasselhoff kur kemi nevojë! Në plazhet e Malibusë, aktorja Sundy Carter pësoi një incident të vogël. Asaj i ranë reçipetat dhe tregoi gjoksin. Paparacët kaq deshën dhe sjellin këto foto nga 43-vjeçarja.

Mars 08, 2016


8 Mars, 2016

"Martohet" Leonora Jakupi

Nuk është fjala për një martesë të vërtetë, por Leonora Jakupi është bërë nuse. Këngëtarja më në fund e ka sfiduar vetën edhe si aktore në një projekt të fundit filmik që është realizuar nga humoristët kosovarë, që janë ... Lexo »

Mars 08, 2016
8 Mars, 2016

Kjo është e dashura e Stresit

Reperi shqiptar Stresi, në llogarinë e tij në Instagram ka zgjedhur ditën e sotme për të postuar një fotografi më të dashurën e tij. Në fotografinë e postuar, Stresi shihet teksa ka përqafuar nga mbrapa të dashurën duke e shikuar ... Lexo »

Mars 08, 20168 Mars, 2016

E ndjek pas mallkimi i Rita Orës

Rob Kardashian nuk po gjen qetësi në dashuri. Pasi kishte lidhje të dështuar me Rita Orën, vëllai i motrave Kardashian duket se nuk ka lidhje të sigurtë as me modelen, Blac Chyna.  Modelja bombastike amerikane mbrëmë është fotografuar në ... Lexo »

Mars 08, 2016