Citybizz

citybizz14 Prill, 2016

Pornostarja shqiptare xhiron pjesën intime (video)

Pornostarja e njohur shqiptare, Alby Rydes, nuk nguron të ndajë fotografi dhe video të nxehta në rrjetet sociale. Këtë herë Ryders vjen me një video të nxehtë për fansat e saj, ku shihet duke xhiruar pjesët intime të trupit. document.createElement('video'); https://cityradio.al/wp-content/uploads/2016/04/12993768_1288701904477957_1985910527_n.mp4  

Prill 14, 2016