Citybizz

citybizz

13 Shkurt, 2016

Edhe PerezHilton shkruan për Era Istrefin

Një ndër faqet më të mëdha botërore që raporton për jetën dhe veprën e personazheve të showbizit i ka kushtuar një artikull të shkurtër, por lavdërues, yllit tonë Era Istrefi. Faqja PerezHilton.com, që njihet kryesisht për publikimin e skandaleve ekskluzive ... Lexo »

Shkurt 13, 2016


13 Shkurt, 2016

Taksi rozë vetëm për femrat dhe fëmijët

Taksi Rozë” është iniciativa e re në qytetin Sivas në Turqinë qendrore që do të transportojë gratë. Siç thuhet në deklaratën e qytetit Sivas udhëheqësi i stacionit kryesor të autobusëve, Gokhan Simsek me qëllim të shërbimeve më të mira ... Lexo »

Shkurt 13, 2016


13 Shkurt, 2016

RiRi, pantera e Puma-s

Rihanna bashkëpunimin e saj të parë me markën “Puma” e nisi në shtatorin e kaluar, ndërsa kësaj radhe ajo është kthyer me krijimet e saj, në Javën e Modës në New York. 27-vjeçarja ka sjellë në sfilatë edhe motrat ... Lexo »

Shkurt 13, 201613 Shkurt, 2016

Cfarë bëjnë bashkë këto dy diva?

Ato mund të cilësohen si dy diva botërore të këngës, Beyonce dhe Mariah Carey u bënë bashkë në një mbrëmje të organizuar nga fondacioni “Heartvieë Global” ditën e enjte. Sigurisht që e gjithë vëmendja e të pranishmëve u përqendrua ... Lexo »

Shkurt 13, 2016