Citybizz

citybizz


Rihanna e vendosur të pushtojë botën e modës

Rihanna ka treguar edhe njëherë se është e vendosur të pushtojë industrinë e modës ashtu si edhe atë të muzikës, pasi pritet që brenda javës të publikojë bashkëpunimin e saj të dytë. Këngëtarja 28-vjeçare ka lançuar koleksionin e saj të ... Lexo »

Prill 21, 2016


Ledioni "marton" Eno Popin gjatë emisionit

Shoqëria e tij e ngushtë mendon për Eno Popin, madje edhe e martojnë gjatë një emisioni. Do të thoni ju si ka mundësi të ndodhë kjo gjë? Ledion Liço është i paparashikueshëm, ndërsa ka marrë masat që gjatë një emisioni ... Lexo »

Prill 20, 2016“People” zgjedh femrën më të bukur, ja cila është

Sipas “Gossip Cop”, Jennifer Aniston do të emërohet si femra më e bukur e 2016 nga revista “People”. Një burim i kësaj reviste është shprehur se aktorja e “We’re the Millers” mendohet ta rrëmbejë këtë çmim për herë të ... Lexo »

Prill 20, 2016

20 Prill, 2016

Atifete Jahjaga feston sot ditëlindjen

Ish presidentja e Kosoves Atifete Jahjaga  feston sot ditëlindjen e saj të 41-të.Jahjaga, e cila ditë më parë ka dorëzuar detyrën e saj dhe ka hyrë në histori si femra e parë presidente jo vetëm në vendin tonë por ... Lexo »

Prill 20, 2016


20 Prill, 2016

Stresi me klip dhe album të ri

Reperi i njohur i skenës sonë, Stresi në gjysmën e muajit qershor do të sjell këngën e tij të re.Këngë kjo, e cila është e punuar në studio të Thredoots dhe sipas reperit do të jetë shumë e veçantë.Perpos ... Lexo »

Prill 20, 2016