Citybizz

citybizz


4 Prill, 2016

Ç'është ky fustan Rita?

Ylli i muzikës pop, Rita Ora, ka surprizuar sërish me veshjen e saj. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është shfaqur mbrëmjen e së shtunës në Los Angeles për fotoshotingun e radhës me një veshje vërtet ekstreme, ku nuk ka lënë ... Lexo »

Prill 04, 2016


4 Prill, 2016

“Luftë” motrash në “Top Awards”

“Sa t’kom dasht”, kënga e cila ka marrë 5 milionë klikime vetëm në 3 javë, ka mundur të kryesojë listën e hiteve muzikore të “The Top List” për këtë javë, duke u ngjitur me 1 pozicion. Nora Istrefi ka goditur ... Lexo »

Prill 04, 2016


3 Prill, 2016

Shikoni sa e guximshme është Bella Hadid

Bella Hadid është duke shijuar disa ditë pushim nga karriera e saj e modelingut në ishujt e Karaibeve. Bukuroshja 19 vjeçare dukej sensacionale e veshur me kostum banje ngjyrë të zezë. Supermodelja, gjithashtu motra e mbretëreshës së sfilatave Gigi Hadid, është ... Lexo »

Prill 03, 2016


3 Prill, 2016

Kylie i shpall luftë Kim

Duket se të gjithë i kanë sytë te Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, duke i lënë në hije motrat tjera. Ato gjithmonë arrijnë të marrin vëmendjen e mediave. Por kur jemi te veshjet, duket se motrat janë në luftë, apo është Kylie, ajo ... Lexo »

Prill 03, 2016
2 Prill, 2016

Në lidhje me Putin pas aferës seksuale me Blair?

Ish-bashkëshortja e manjatit Rupert Murdoch duket se është në një lidhje me presidentin rus, Vladimir Putin. Kështu shkruajne disa prej tabloidëve britanikë. Wendi Deng u nda nga Murdoch pasi ai mësoi se ajo kishte një aferë me ish-kryeministrin britanik, Tony Blair. Por ... Lexo »

Prill 02, 2016