Citybizz

citybizz


16 Gusht, 2016

Beyonce dhe Jay Z pushime në brigjet italiane

Mbretëresha e muzikës pop Beyonce së bashku më bashkëshortin e saj , producentin Jay Z po kalojnë disa ditë pushime në Itali. Çifti janë fotografuar gjatë ditës së djeshme në jahtin e tyre luksoz në ishullin piktoresk italian të Sicilisë, ... Lexo »

Gusht 16, 2016

15 Gusht, 2016

Rita e ekzagjeron me veshjet e saj

Rita Ora kishte zgjedhur një këmishë nate për të dalë rrugëve të Nju Jorkut në mes të ditës.Këngëtarja 25-vjeçare i la pak vend imagjinatës ditën e dielë, kur po hynte në një restorant. Një ditë më parë, Rita postoi në ... Lexo »

Gusht 15, 201615 Gusht, 2016

Sharon Stone e nxjerr në shesh

Sharon Stone pati një incident të vogël me bikinin e saj gjatë një dite pushimi në plazh.58-vjeçares i doli gjoksi, por nuk e vrau shumë mendjen. Përveç këtij incidenti, bie në sy forma shumë e mirë fizike e Sharon Stone, ... Lexo »

Gusht 15, 2016


15 Gusht, 2016

Kujdes Kim! Të rejat po të zënë vendin

Kylie Jenner po ecën gjithmonë e më shumë në gjurmët e Kim Kardashianit.19-vjeçarja, e cila aktualisht ndodhet në Bahamas për të festuar ditëlindjen, kopjoi me sukses pozën e famshme të 35-vjeçares në plazh, duke na treguar të pasmet me ... Lexo »

Gusht 15, 2016


15 Gusht, 2016

Christie 62 vjeçarja rrezëllitëse

Padyshim që Christie Brinkley është 62 vjeçarja më e bukur që ekziston. Në një panair për përurimin e librit ku ajo është protagoniste, ajo është paraqitur më e bukur se kurrë. Me një fustan të bardhe dhe e buzeqeshur si një ... Lexo »

Gusht 15, 2016