Citybizz

citybizz

21 Prill, 2016

Gigi dhe Zayn pritet të shpallin fejesën

Zayn Malik dhe Gigi Hadid raportohet se kanë vendosur ta çojnë marrëdhënien e tyre një hap më tej. Sipas “HollywoodLifecom”, ish-ylli i One Direction mendohet t’i japë modeles një dhuratë tepër speciale për ditëlindjen e saj më 23 prill dhe ... Lexo »

Prill 21, 201621 Prill, 2016

Zajmina Vasjari vihet nën hetim nga policia

Burime nga policia bëjnë me dije se janë dorëzuar në prokurori materialet hetimore ndaj Vasjarit, pasi është denoncuar nga një 39-vjeçare, notere, sepse i ka prishur studion ligjore. Dy ditë më parë policia ka dërguar në prokurori dosjen ndaj Zajmina Ago ... Lexo »

Prill 21, 2016
Rihanna e vendosur të pushtojë botën e modës

Rihanna ka treguar edhe njëherë se është e vendosur të pushtojë industrinë e modës ashtu si edhe atë të muzikës, pasi pritet që brenda javës të publikojë bashkëpunimin e saj të dytë. Këngëtarja 28-vjeçare ka lançuar koleksionin e saj të ... Lexo »

Prill 21, 2016


Ledioni "marton" Eno Popin gjatë emisionit

Shoqëria e tij e ngushtë mendon për Eno Popin, madje edhe e martojnë gjatë një emisioni. Do të thoni ju si ka mundësi të ndodhë kjo gjë? Ledion Liço është i paparashikueshëm, ndërsa ka marrë masat që gjatë një emisioni ... Lexo »

Prill 20, 2016“People” zgjedh femrën më të bukur, ja cila është

Sipas “Gossip Cop”, Jennifer Aniston do të emërohet si femra më e bukur e 2016 nga revista “People”. Një burim i kësaj reviste është shprehur se aktorja e “We’re the Millers” mendohet ta rrëmbejë këtë çmim për herë të ... Lexo »

Prill 20, 2016