Citybizz

citybizz

8 Shtator, 2015

Irina Shayk në plazh me “vjehrrën”

Lidhja mes aktorit Bradley Cooper dhe modeles Irina Shayk po bëhet gjithnjë e më serioze. Këtë e tregon fakti se së fundmi aktori hollivudian e ka prezantuar të dashurën Shayk me nënën e tij, Gloria Campano. Ky lajm bëhet ... Lexo »

Shtator 08, 20157 Shtator, 2015

“Një lule në lëkurë”

Një artiste braziliane ka gjetur një mënyrë të veçantë për t’ju ardhur në ndihmë femrave të cilat kanë rënë pre e dhunës apo kanë vuajtur nga sëmundje të ndryshme të cilat fatkeqësisht kanë lënë shenja në trupin e tyre. ... Lexo »

Shtator 07, 2015


7 Shtator, 2015

Professor Green në foto mjaft intime

Në fillim të këtij viti u “përmbytën” nga zëra mbi një divorc të mundshëm, por Professor Green ka treguar se martesa e tij është më në rregull se kurrë pasi postoi një foto nudo me bashkëshorten në vaskë.Këngëtari britanik, ... Lexo »

Shtator 07, 20157 Shtator, 2015

Kanye West i dhuron lule Taylor Swift

Kanye West ka dashur ta falenderojë sërish me anë të një dhurate simbolike, miken e tij Swift. Për të treguar se ata janë miq të ngushtë, reperi amerikan i ka dërguar këngëtares 25- vjeçare një tufë të madhe me ... Lexo »

Shtator 07, 20155 Shtator, 2015

Kate Middleton sërish shtatzënë?

Mediat aludojnë për një shtatzëni të Kate Middleton, por ky lajm mbetet ende në kuadrin e thashethemeve. Kate Middleton dhe Princi William raportohen të jenë në pritje të fëmijës së tyre të tretë. Sipas një burimi, çifti nuk ka ... Lexo »

Shtator 05, 2015