Citybizz

citybizz


11 Tetor, 2016

Aksidentohet Zanfina Ismaili

Para disa minutave është aksidentuar këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili. Gazeta Express ka kontaktuar menjëherë me Zanfinën, e cila ka thënë se nuk është lënduar dhe është mirë.Zanfina Ismajli ka thënë për Gazetën Express se pas aksidentit është mirë dhe ... Lexo »

11 Tetor, 2016


11 Tetor, 2016

Ashley Graham në Meksikë, topless

Ashley Graham po shijon më së miri pushimet e saj në Meksikë. Modelja 28-vjeçare nuk ka rezistuar pa postuar në rrjetet sociale format e saj ku së fundmi shfaqet dhe topless. Në këto pushime ajo shoqërohet nga mikeshat e saj ... Lexo »

11 Tetor, 201611 Tetor, 2016

Cheryl fsheh shtatzaninë

Zërat thonë se ata po presin fëmijën e tyre të parë. Megjithatë Cheryl 33 vjeç dhe Liam Payne 23 vjeç i kanë harruar për pak kohë thashethemet, teksa kanë shijuar një mbrëmje në Londër. Këngëtarja bukuroshe është fotografuar e veshur me ... Lexo »

11 Tetor, 2016


11 Tetor, 2016

Një arbitre seksi në fushë

Ekaterina Kostyunina, vajza 20-vjeçarja ruse është pjesë e Federatës Ruse të Futbollit dhe po praktikohet si arbitre. Ekaterina ka tërhequr vëmendjen me fotot e saj në Instagram. Ndjekesit e saj shtohen me shpejtesi.   

11 Tetor, 2016