Citybizz

citybizz

15 Shtator, 2016

Lumi B i dedikon një tatuazh gruas së tij

Tashmë e kemi parë se marrëdhënia e reperit Lumi B me bashkëshortën e tij është e mrekullueshme. Ata vazhdimisht i shprehin dashurinë njëri tjetrit. Por ndryshe nga herë të tjera, kësaj radhe, Lumi B dashurinë e tij për Mirandën e dëshmoi ... Lexo »

15 Shtator, 2016


15 Shtator, 2016

Britney dhe Justin me një bashkëpunim të ri

Dy këngëtarët e muzikës pop, Britney Spears dhe Justin Timberlake, mund të vijnë së bashku për një bashkëpunim muzikor. Britney së fundmi zbuloi se dëshira e saj ishte të bashkëpunonte me këngëtarët e njohur Aerosmith, Gëen Stefani, dhe shtoi edhe ... Lexo »

15 Shtator, 2016


14 Shtator, 2016

Bella Hadid provokon sërish fansat

Bella Hadid e ka bërë përsëri, ka provokuar fansat këtë javë me fotot e mrekullueshme “topless” për një set fotografik të një reviste. Modelja bukuroshe i ka treguar të gjitha për aparatin në fotot bardhë e zi të revistës “Flare”, ... Lexo »

14 Shtator, 2016