Citybizz

citybizz

9 Gusht, 2016

E vogla e "Obamave" punon kamariere

Nuk ndodh shpesh që vajza e një pushtetari të punojë në ambiente si restorante apo punë të ngjashme. Por në SHBA situata është shumë ndryshe. Sasha Obama, vajza e vogël e Presidentit amerikan, Barack Obama, ka lënë rehatinë e ... Lexo »

Gusht 09, 2016


9 Gusht, 2016

E vogla e “Obamave” punon kamariere

Nuk ndodh shpesh që vajza e një pushtetari të punojë në ambiente si restorante apo punë të ngjashme. Por në SHBA situata është shumë ndryshe. Sasha Obama, vajza e vogël e Presidentit amerikan, Barack Obama, ka lënë rehatinë e ... Lexo »

Gusht 09, 2016


9 Gusht, 2016

Rovena Dilo luan me ujin

Këngëtarja Rovena Dilo është duke i shijuar pafundësisht pushimet verore. Pasi ka “braktisur” jugun e Shqipërisë ajo ka kapërcyer kufijtë për në një tjetër destinacion. Aktualisht këngëtarja është duke pushuar në Nea Peramos, Kavala. Ndryshe nga më parë ajo ka ... Lexo »

Gusht 09, 2016
9 Gusht, 2016

Enee Zellweger shpërthen ndaj mediave

Renee Zellweger i kritikoi mediat për diskutimin e gjatë rreth pamjes së saj, duke thënë se ajo nuk i është nënshtruar asnjë ndërhyrjeje kirurgjike në fytyrë, dhe se të gjitha këto ishin vetëm spekulime. Aktorja 47 vjeçare pamja fizike e ... Lexo »

Gusht 09, 2016


9 Gusht, 2016

Emily, tifozja më seksi e SHBA-ve

Nëse ende nuk jeni përfshirë si duhet në Lojërat Olimpike të Rios, atëherë me shumë mundësi do të jeni më të interesuar tani. Emily Ratajkowski ka publikuar disa foto të nxehta ku mbështet ekipin amerikan, duke tërhequr një vëmendje të ... Lexo »

Gusht 09, 2016


9 Gusht, 2016

Rita uron Majlindën

Rita Ora është shprehur e lumtur për suksesin e Majlinda Kelmendit në Lojërat Olimpike të Rios. Kjo e fundit u bë sportistja e parë që fiton një medalje ari, ndërsa Ora i ka bërë një dedikim në llogarinë e ... Lexo »

Gusht 09, 20169 Gusht, 2016

Propozim për martesë në Rio 2016

Propozim për martesë në fushë mes dy vajzave lesbike, në përfundim të një ndeshje rugby për femrat, mes Australisë dhe Zelandës së Re, gjatë lojërave olimpike Rio 2016. Pas përfundimit të ndeshjeve, përgjegjësja për skuadrën e Brazilit, Marjorie Enya ... Lexo »

Gusht 09, 2016