Citybizz

citybizz

17 Tetor, 2016

Aurela me mesazh emocionues

Aurela Gaçe ka bërë një postim emocionues me rastin e ditëlindjes së saj, për t’i falënderuar të gjtihë ata që e uruan.Këngëtarja ka thënë se urimet dhe dedikimet nga miqtë ia mbushën ditën me dashuri. “Unë kështu jam… Prekem shumë ... Lexo »

17 Tetor, 2016


17 Tetor, 2016

Kujdes Beyonce!

Beyonce ka pasur një problem me veshjen mbrëmjen e të shtunës, teksa i është dashur të mbulojë gjoksin me dorë. Diva shfaqet me një veshje shkëlqyese dhe pa recipeta teksa ka performuar me T.I dhe Nicki Minaj në një koncert. ... Lexo »

17 Tetor, 2016


17 Tetor, 2016

Chrissy Teigen, nudo me bashkëshortin

Së fundmi ajo është kufizar mjaft në postimet në mediat sociale, aq sa dhe profilin e saj në Twitter e ka bërë privat. Por kjo nuk e ka ndaluar 30-vjeçaren Chrissy Teigen të pozojë nudo përkrah të shoqit, në një ... Lexo »

17 Tetor, 2016

17 Tetor, 2016

Edhe Pamela Anderson kundër Trump

Ajo është duke u bërë thirrje njerëzve të heqin dorë nga pornografia, dhe Pamela Anderson bëri një krahasim me kandidatin republikan Donald Trump, e ftuar për të mbajtur një fjalim në Universitetin e Oksfordit, duke i cilësuar komentet e ... Lexo »

17 Tetor, 2016


17 Tetor, 2016

Dua Lipa “ndez” Amsterdamin

Pas Brukselit, ndalesa e radhës për Dua Lipën ka qënë Amsterdami. Këngëtarja shqiptare ka ndezur skenën teksa ka performuar përpara holandezëve në klubin “Paradiso”. Dua ka ndarë gjithashtu me ndjekësit e saj një video nga koncerti në Instagram:  

17 Tetor, 2016


17 Tetor, 2016

Lindsay Lohan, selfie “topless”

Lindsay Lohan di si t’i mbajë fansat duke u dhënë atë që ata duan. Kësaj radhe, ylli ka postuar një selfie bardhë e zi “topless” para pasqyrës. Aktorja 30-vjeçare, ndryshe nga Kim dhe motra e saj është treguar më e ... Lexo »

17 Tetor, 2016