Citybizz

citybizz

8 Qershor, 2016

Ndahen çmimet “Glamour”, ja fituesit

Ai është eventi që mbledh bashkë aktorët më të talentuar e më të nxehtë të momentit: këngëtarë, skenaristë e blogerë të botës së argëtimit, bukurisë e modës. Ndaj nuk është çudi që tapetin e kuq të çmimeve “Glamour” e mbushën ... Lexo »

Qershor 08, 20168 Qershor, 2016

Rikthehet “Harry Potter”

Krijimi më i fundit i J.K. Rowling e rikthen magjinë në jetë, duke u bërë shkas edhe për radhët e gjata të njerëzve të mbledhur përpara “Palace Theatre” të Londrës për vazhdimin e sagës së “Harry Potter”-it. “Harry Potter dhe ... Lexo »

Qershor 08, 2016


8 Qershor, 2016

Era Istrefi pushton MTV

Pas suksesit që pati me performancën e saj në Maqedoni, në të cilin ishte i ftuar edhe DJ i famshëm David Guetta, një tjetër arritje e “Bonbon” raportohet sot në mediat online. Sipas lajmeve që qarkullojnë në mediat rozë, Era ... Lexo »

Qershor 08, 2016