Citybizz

citybizz

15 Tetor, 2016

Rikthehen Jennifer Lopez dhe Marc Anthony

  Jennifer Lopez dhe Marc Anthony i dhanë fund martesës së tyre disa vite më parë, por kjo gjë nuk i pengon aspak që të kenë një marrëdhënie miqësore me njëri-tjetrin. Disa ditë më parë u publikua lajmi se Jennifer dhe ... Lexo »

15 Tetor, 2016

15 Tetor, 2016

Kim i drejtohet gjykatës

Kim Kardashian sapo i ka shpallur luftë të gjithë atyre që kanë hedhur hije dyshimi për grabitjen që i ndodhi në Paris javë më parë. Më e famshmja e motrave Kardashian do të ngrejë padi ndaj mediave që raportuan se ... Lexo »

15 Tetor, 2016


15 Tetor, 2016

Pique: Ja si e bëra për vete Shakirën

Kur jeni i pasur dhe i famshëm, nuk keni nevojë që të lodheni shumë për të bërë për vete një vajzë dhe Gerard Pique është dëshmi për këtë gjë. Mbrojtësi i Barcelonës ka bërë publike bisedën që “shkriu akujt” ... Lexo »

15 Tetor, 2016