Citybizz

citybizz


21 Qershor, 2016

Bleona Qerreti në top formë

Këngëtarja Bleona Qerreti ka publikuar disa foto në Instagram, ku shfaq linjat e saj perfekte dhe që e bëjnë atë të duket mjaft tunduese. Nuk është hera e parë që Bleona Qerreti publikon foto të tilla Këngëtarja së fundmi ... Lexo »

Qershor 21, 201621 Qershor, 2016

Blero: E vërteta e operacioneve plastike

Këngëtari Blerim Muharremi, i njohur me emrin e artit si Blero, është përfolur shumë në mediat rozë kohët e fundit. Artikujt kushtuar Bleros kanë qenë për ndarjen e tij nga ish-bashkëshortja Teuta, marrëdhëniet me vajzën e vogël Tara dhe ... Lexo »

Qershor 21, 201621 Qershor, 2016

Nëna 52-vjeçare e motrave Hadid

Vajzat e saj, Gigi e Bella, pushtuan pasarelat botërore gjatë vitit të fundit, ndërsa tashmë duket se është radha e Yolanda Hadid të tregojë që edhe pse është në moshën 52-vjeçare ka arritur të ruaj linjat. Yolanda duke se mezi ... Lexo »

Qershor 21, 2016