Citybizz

citybizz

1 Shtator, 2015

Jennifer Lawrence, fytyra e re e Dior

Jennifer Lawrence është fytyra e re e kompanisë Dior, për fushatën e linjës së makiazheve. Buroshja bjonde duket rrezatuese në fotot e publikuara së fundmi nga kompania, teksa reklamon buzkuqin e ri të hedhur në treg, “Dior Addict”. Në ... Lexo »

Shtator 01, 2015

31 Gusht, 2015

Veshjet më të bukura të VMA 2015

Disa prej veshjeve më glamur të mbrëmjes janë konsideruar ajo e Britney Spears dhe Nicky Minaj, të cilat kanë preferuar të prezantohen me veshje deri diku të rregullta. I komentuar pozitivisht ka qenë fustani ... Lexo »

Gusht 31, 2015


31 Gusht, 2015

Shokon Miley me veshjet e saj në VMA

22 – vjeçarja Miley Cyrus prej disa kohësh i ka vënë vetes qëllimin që të “shokojë” publikun duke zgjuar fantazinë me veshjet e saj. Ajo ka performuar në VMA 2015 me plot 16 veshje, ku secila prej tyre vinte ... Lexo »

Gusht 31, 201530 Gusht, 2015

Beatrix Pozon Si Një Sirenë

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shumë aktive së fundmi në rrjetin e saj social në Instagram, kjo për arsye se ajo së fundmi ka realizuar disa foto profesionale me fotografi Endirt Mertiri e ndërkohë nuk po mungojnë as fotot që ... Lexo »

Gusht 30, 2015


30 Gusht, 2015

Genta Së Shpejti Sjell Këngën E Re

Këngëtarja kosovare Genta Ismajli duket të jetë shumë aktive këtë verë. Fillimisht ajo e nisi këtë sezon me “Shkurt e shqip”, një duet shumë i suksesshëm me Labinot Tahirin i cili u pëlqye jashtzakonisht shumë dhe mori miliona klikime ... Lexo »

Gusht 30, 2015


28 Gusht, 2015

Kim dhe Kanye fitojnë betejën me “Youtube”

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë fituar betejën ligjore me themeluesin e “Youtube”, Chad Hurley, për publikimin e videos së propozimit për martesë. Sipas “TMZ”, Hurley, është detyruar të paguajë një shumë prej 440 mijë dollarë për publikimin e ... Lexo »

Gusht 28, 2015