Citybizz

citybizz

14 Maj, 2016

Ndryshimi drastik i Drake

Drake ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e tij, për paraqitjen e radhës si prezantues në emisionin Saturday Night Live këtë fundjavë. Reperi 29 vjeçar në episodin e ardhshëm të këtij emisioni është edhe prezantues edhe këngëtar, dhe duket ... Lexo »

Maj 14, 201614 Maj, 2016

Çifti më sensual i Kanës

Rocco Siffredi dhe Rosa Tassi janë padyshim çifti më sensual i Kanës. Ata kanë tërhequr vëmendjn e të gjithëve jo vetëm në tapetin e kuq kur kanë ndarë puthje e kanë treguar afeksion ndaj njëri tjetrit por edhe teksa bënin ... Lexo »

Maj 14, 201613 Maj, 2016

Një tjetër incident hot në tapetin e kuq

Bashkëshortja e aktori George Clooney, Amal ka lënë pa fjalë të pranishmit në tapetin e kuq në premierën e filmit të bashkëshortit, “Money Monster”, i cili u shfaq në Festivalin Kanë, ajo hasi në probleme me fustanin e gjatë. Në ... Lexo »

Maj 13, 2016