Citybizz

citybizz


4 Shkurt, 2016

Ndërron jetë fituesi i çmimeve Emmy

Joe Alaskey, dublues i famshëm i zërit të “Daffy Duck”, dhe fitues i çmimeve Emmy, ka ndëruar jetë nga kanceri, në moshën 63-vjeçare. Aktori është i njohur për zërin modern të disa karaktereve klasikë, përmëndim këtu Bugs Bunny, Sylvester the ... Lexo »

Shkurt 04, 2016


4 Shkurt, 2016

Noizy si kuzhinier, gatuan për miqtë

Noizy ka zbuluar se ka një pasion të fshehtë përveç asaj per muzikn.Per kete, Noizy mbrëmë ka marr guximin që të përgatise një darkë për miqtë e tij..Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti përmes një video të ... Lexo »

Shkurt 04, 2016
4 Shkurt, 2016

Eva Longoria, çokollata për Shën Valentin

Aktorja e famshme amerikane, Eva Longoria është rikthyer në skenë me një tjetër profesion. Bukuroshja 40-vjeçare ka shkëlqyer e veshur me të kuqe në një prezantim të çokollatave të Shën Valentinit. Ka qenë kompania e prodhimit të çokollatave “Godiva” ... Lexo »

Shkurt 04, 20164 Shkurt, 2016

I mungon i shoqi, fotoja prekëse e Celine Dion

Këngëtarja Celine Dion vazhdon ta kujtojë bashkëshortin e saj Rene Angelil. Kengetarja ka ndërruar fotografinë e faqes në Facebook dhe vendosi një fotografi të çiftit duke u përqafuar.Me krahët e saj rreth menaxherit dhe bashkëshortit të saj prej 21 ... Lexo »

Shkurt 04, 2016