Citybizz

citybizz

23 Prill, 2016

Ja sakrifica që bëri fansi për 2PO2

Nëse ke 20 vite në muzikë si 2po2-shi dhe akoma pëlqehesh, do të thotë që fansat vërtet e duan atë që bën. Aq shumë sa edhe në kushte jo  të zakonshme, ata kapërcejnë cdo pengesë vetëm për të qenë të ... Lexo »

Prill 23, 2016
23 Prill, 2016

Leonardo DiCaprio në OKB për ndryshimet klimatike

Aktori fitues i çmimit “Oscar”, Leonardo DiCaprio u bëri thirrje udhëheqësve botërorë të mbledhur në Kombet e Bashkuara për të shkuar përtej angazhimeve të tyre, që përmban Marrëveshja e Parisit mbi ndryshimet klimatike. “Ne mund të urojmë njëri-tjetrin, por ... Lexo »

Prill 23, 201623 Prill, 2016

Këngëtarja përjeton në orgazëm në skenë

E gjithë Gjermania po flet për këtë kërcim. Në puntatën e gjashtë të “Let’s Dance”, Sarah Lombardi i la të gjithë pa fjalë. Këngëtarja 23-vjeçare realizoi një kërcim kaq erotik, sa shumëkush mendoi se ajo kaloi orgazmë në skenë. Partner i saj ... Lexo »

Prill 23, 2016


23 Prill, 2016

Bebe Rexha b?n me krenari shqiponj?n

Ajo ?sht? nd?r k?ng?taret me fam? bot?rore. B?het fjal? p?r bukuroshen me prejardhje shqiptare Bebe Rexha. As Bebe nuk e mohon q? origjina e saj ?sht? shqiptare, madje ajo me shum? krenari ka publikuar nj? foto n? profilin e ... Lexo »

Prill 23, 2016


23 Prill, 2016

Pamela Anderson rikthehet në Baywatch

Ylli i telefilmit që u shndërruar në mit në vitet ’90, do të rikthehet në sheshxhirimi duke veshur sërish kostumin e rojeve të plazhit. Edhe pse më parë është deklaruar që Pamela Anderson  kishte refuzuar propozimin e bërë nga stafi ... Lexo »

Prill 23, 2016