Citybizz

citybizz


23 Tetor, 2015

Emina shijon shtatzëninë

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj është duke shijuar periudhën më të veçantë të jetës. 31 – vjeçarja këtë lajm e ka ndarë me të gjithë miqtë në rrjetet sociale.Por nuk është mjaftuar me kaq, pasi ka preferuar të ... Lexo »

Tetor 23, 2015


23 Tetor, 2015

Zbulohet lidhja sekrete Rihanna-Jay Z

Beyonce dhe Jay Z u ndanë për 1 vit për shkak të zërave se rreperi kishte një lidhje të fshehtë me Rihannën. Kështu prentendon një libër i sapo publikuar, nga shkrimtari bestseller Randy Tarborreli.Në një intervistë për Entertainment Tonight, ... Lexo »

Tetor 23, 201522 Tetor, 2015

Amber Rose rinis sherrin me Kim Kardashianin

Amber Rose ka rinisur sherrin me Kim Kardashianin, e cila sot është bashkëshortja e ish të dashurit të saj, Kanye West. Në një intervistë për revistën “GQ”, që shoqërohet me një foto të Rose krejtësisht nudo, modelja 32-vjeçare ka ... Lexo »

Tetor 22, 2015


22 Tetor, 2015

Kim Kardashian feston 35 – vjetorin

Kanye West organizoi një festë suprizë për bashkëshorten e tij shtatzënë Kim Kardashian, e cila festoi 35 – vjetorin e lindjes.Reperi i mblodhi të gjithë njerëzit më të dashur të showgirl –it në Westlake Cinepolis Theater, në Los Angeles.Mbretëresha ... Lexo »

Tetor 22, 2015


21 Tetor, 2015

Gomez thyen rekordin me shitjen e albumit

23 vjeçarja Selena Gomez duket se do të shijojë suksesin me renditjen e albumeve më të mirë, duke sjellë një tjetër triumf. Këngëtarja është renditur në krye të klasifikimit në Billboardin amerikan. Albumi i saj është renditur i pari ... Lexo »

Tetor 21, 201521 Tetor, 2015

Beyonce provokon, pa reçipeta

Beyonce nuk zhgënjen asnjëherë me pamjen e saj, sa herë që i duhet të parakalojë në tapetin e kuq. Ajo wshtw shfaqur sw fundmi mjaft provokuese në sajë të fustanit të saj, i cili nxirrte në pah dekoltene ... Lexo »

Tetor 21, 2015


20 Tetor, 2015

Swift këngëtarja më e paguar në botë

Taylor Swift ka triumfuar serisht. Këngëtarja e hitit “Bad Blood”, Taylor Swift, ka arritur të bëjë rreth 317.8 milionë dollarë që nga muaji janar, falë albumit të saj “1989” si dhe turneut botëror, raporton “Sunday Express”. “Momentalisht Taylor është ... Lexo »

Tetor 20, 2015