Citybizz

citybizz

12 Prill, 2016

Vdes në prova teatrale regjisori në Shkup

Gjatë provave në Teatrin Kombëtar të Maqedonisë (TKM) në Shkup, ka vdekur papritmas regjisori i njohur slloven, Tomazh Pandur, 52 vjeç, transmeton Telegrafi Maqedoni.Ai në skenën e TKM-së i nisi provat përgatitore për shfaqjen e dramës ”Mbreti Lir” nga ... Lexo »

Prill 12, 201612 Prill, 2016

Bella Hadid pozon e zhveshur: Më fal mami

Modelja amerikane Bella Hadid është fotografuar thuajse zhveshur, ndërsa mbante vetëm një palë mbathje mikroskopike. Për këtë foto ajo i ka kërkuar nënës së saj falje duke shkruar bashkëngjitur fotos së postuar në Instagram, “Më fal mami. Projekt sekret ... Lexo »

Prill 12, 2016


12 Prill, 2016

Ky është i dashuri i ri i Ricky Martinit

Duket se Ricky Martin më në fund ka arritur të gjej një të dashur të ri pas ndërprerjes së një lidhje gjashtëvjeçare me Carlos Abelit.Paparacët amerikan së fundmi kanë arritur të fotografojnë këngëtarin në një shëtitje romantike me të ... Lexo »

Prill 12, 201612 Prill, 2016

Kate Middleton ka mall për fëmijët e saj

Kate Middleton ka bërë të ditur se ndjen mungesën e fëmijëve të saj, Princin George dhe Princeshën Charlotte ndonëse është vetëm tre ditë në një turne në Indi.Dukesha e Cambridge është parë duke vizituar një qendër që strehon fëmijë ... Lexo »

Prill 12, 2016