Citybizz

citybizz


1 Tetor, 2015

Naomi Campbell pozon nudo

Ikona e modelingut Naomi Campbell pak ditë më parë u përfol për një censurim të fotos topless të publikuar në llogarinë Instagram. Por duket se “inati” i saj nuk ka përfunduar me kaq, pasi sërish 45 – vjeçarja ka ... Lexo »

Tetor 01, 2015


1 Tetor, 2015

Nuk ka krizë mes David dhe Victorias

Së fundmi kanë nisur të qarkullojnë zëra se martesa e tyre është në krizë, por David Beckham i ka dhënë fund këtyre thashethemeve, duke treguar se sa shumë i mungon familja dhe bashkëshortja e tij Victoria. Në një foto ... Lexo »

Tetor 01, 2015


30 Shtator, 2015

Një OSCAR në tualet

Çdokush që shkon për vizitë në shtëpinë e Kate Winslet, ka mundësinë që të prekë “Oscar –in” e saj, por për ta bërë një gjë të tillë do të duhet të shkojë më parë në tualet. “Të gjithë duan ... Lexo »

Shtator 30, 2015


30 Shtator, 2015

Lady Gaga shpallet femra e vitit nga Billboard

Billboard e ka quajtur këngëtaren Lady Gaga femrën e vitit. Revista muzikore është shprehur se Gaga e meriton plotësisht këtë vlerësim, pasi ka qenë ndër këngëtaret dhe aktoret më të përfolura gjatë 2015.Sapo 29 – vjeçarja është vënë në ... Lexo »

Shtator 30, 2015


30 Shtator, 2015

Një fanse si e Katy Perry-t

Një fanse e dehur është ngjitur në skenë dhe e ka puthur këngëtaren, Katy Perry gjatë një koncerti në Portugali. Ishte vetë artistja britanike që e ftoi të ngjitej në skenë dhe të bashkëbisedonte me adoleshenten, kur ajo nuk ... Lexo »

Shtator 30, 2015