Citybizz

citybizz

21 Maj, 2016

Fabregas nis pushimet para Evropianit

Cesk Fabregas vendosi të marrë pushimet në prag të kampionatit evropian të futbollit që do të nisë në 10 qershor në Francë. Mesfushori i londinezëve të Chelsea së bashku me të fejuarën e tij Daniela, si dhe dy vajzat ... Lexo »

Maj 21, 2016


21 Maj, 2016

Angeline Jolie i hyn Islamit

Aktorja e famshme amerikane përmes një prononcimi ka ngjallur zërat së është konvertuar në fenë Islame. Ndër të tjera mësohet se ka theksuar se: “Kam filluar ta studioj seriozisht Islamin. Dhe gjithçka kam gjetur është paqe dhe nxitje për të ... Lexo »

Maj 21, 2016


21 Maj, 2016

Fansat: Rihanna ka nevojë për seks

Rihanna ka vendosur të marrë disa kohë pushim nga turi i saj botëror “Anti World Tour” për t’u relaksuar dhe për të rimarrë energjitë e duhura në mënyrë që ta çojë turneun e saj deri në fund. Rihanna po shijon ... Lexo »

Maj 21, 201621 Maj, 2016

Shekspiri nudo në natyrë

Në Parkun Qendror të Nju Jorkut është sjellë “Furtuna”, një nga veprat e Shekspirit në një version krejtësisht befasues. Kur imagjinoni ndonjë vepër tipike të Shekspirit, ajo që në shumicën e rasteve mendoni është një mashkull me kostum të periudhës ... Lexo »

Maj 21, 201621 Maj, 2016

Puthja e sikletshme e Uma Thurman!

Shumë njerëz ëndërrojnë të puthin yjet hollivudianë sidomos kur bëhet fjalë për një aktore kaq të talentuar dhe një femër tërheqëse siç është Uma Thurman. Teksa po jepte një çmim në galanë e “amfAR” në Kanë, Uma mori papritur një ... Lexo »

Maj 21, 2016


21 Maj, 2016

Theron shpërfill ish-partnerin në Kanë

Aktorja Charlize Theron është shfaqur sërish krah ishit të saj Shon Penn, por këtë herë bashkimi ka qenë vetëm në film… Bukuroshja me origjinë afrikanojugore është protagoniste e filmit The Last Face, regjisor i të cilit është pikërisht Penn. Filmi garon ... Lexo »

Maj 21, 2016


21 Maj, 2016

Demi Rose e dashura e re e reperit Tyga?

Ka vetëm pak kohë që Tyga është ndarë nga Kylie Jenner, por reperi me sa duket e ka gjetur menjëherë zëvendësuesen e saj. Sipas raportimeve të fundit, e dashura e re e Tyga është modelja britanike, Demi Rose Mawby. Ata janë ... Lexo »

Maj 21, 2016