Citybizz

citybizz

17 Tetor, 2015

Royalty Brown në albumin e babit

Në kopertinë e albumit të ri, këngëtari Chris Brown ka vendosur të nxjërr vajzën e tij të vogël. Ndryshe nga shumë artistë që fëmijët nuk i publikojnë në rrjetet sociale dhe janë shumë fanatikë edhe me paparacët, Chris Brown ... Lexo »

Tetor 17, 2015


16 Tetor, 2015

Luis Suárez i dhuron pizhama Messit

Luis Suárez ka surprizuar mikun e tij Leo Messi duke i dhuruar një komplet pizhamash me një prej personazheve të Disney – t.Lojtari i Barcelonës ka postuar menjëherë një foto në llogarinë e tij në Instagram, teksa i mbante ... Lexo »

Tetor 16, 201516 Tetor, 2015

Bleona nuk di të ndalet

I ka vënë vetes qëllim që të arrijë majat në karrierën artistike dhe lidhur me këtë ajo nuk di të ndalet. Pas suksesit në Rusi, Bleona është bërë pjesë e “Playboy” për të cilën është shkruar një artikull, ku ... Lexo »

Tetor 16, 2015


15 Tetor, 2015

Pasion i shfrenuar mes Belen & Stefano

Kthimi në Los Angeles, jeta mondane në Milano, spotet pikante dhe familja. Këto janë çështjet rreth të cilave çifti i kushton vemendjen maksimale. Belen dhe Stefano janë paraqitur sëbashku në një video shumë erotike për një markë veshjesh. Ajo ... Lexo »

Tetor 15, 201515 Tetor, 2015

Ndahen Jessie J dhe Luke James

Jessie J është ndarë me yllin R&B, Luke James, me të cilin ishin lidhur prej mëse një viti. Jessie pretendon se ai nuk ishte shumë i dhënë në lidhje, dhe thjesht dontë të rriste profilin e tij. Një burim ... Lexo »

Tetor 15, 2015


14 Tetor, 2015

Johnny Depp sfidon Oscar: Nuk dua të fitoj

Johnny Depp sfidon Academy Award, “Nuk dua të fitoj çmimin Oscar”. Kështu tha aktori teksa ndodhej në Angli, për London Film Festival, ku prezantoi filmin e tij të fundit “Black Mass”, i cili do të dalë në kinematë britanike ... Lexo »

Tetor 14, 2015