Citybizz

citybizz

21 Maj, 2016

Kokainë? Tani e tutje përdorni kakao

Tashmë në diskot e Berlint duhet të keni kujdes kur një karakter i çuditshëm të pyet nëqoftëse të duhet kokainë. Shitësit e drogës kanë gjetur një mënyrë të mirë për të shitur pluhur kakoje, duke ju referuar kokainës. Njerëz ... Lexo »

Maj 21, 201621 Maj, 2016

Dokumentar për Iggy Pop në Kanë

I njohur për stilin e tij ekstravagant, Iggy Pop nuk zhgënjeu në tapetin e kuq të Kanës gjatë premierës së dokumentarit mbi jetën e tij, “Gimme Danger”. Muzikanti u paraqit me një xhaketë shik, të veshur pa bluzë apo ... Lexo »

Maj 21, 2016


21 Maj, 2016

E dashura e re e Tyga-s fotosesion topless

Tyga dhe Kylie Jenner ishin një histori simpatike e dashurisë ku reperi nga Kalifornia ka këngë që i dedikohen asaj. Por asgjë nuk zgjatë përgjithmonë dhe kështu ndodhi edhe me lidhjen e tyre. Por 26 vjeçi duket se është ‘alergjik’ ... Lexo »

Maj 21, 201621 Maj, 2016

Një kapitene si kjo!

Tulisa Contostavlos është përballur në të kaluarën me shumë probleme profesionale dhe personale. Por këtë herë këngëtarja është fotografuar me e qetë se kurrë më parë, teksa ka pushuar në Majorka. Ish juristja e X Factor ka shfaqur trupin e saj ... Lexo »

Maj 21, 2016


21 Maj, 2016

Chantelle Connolly i heq të gjitha

Chantelle Connolly së fundmi është shprehur se dëshiron të kryejë ndërhyrje kirurgjikale për të zvogëluar gjoksin e saj me përmasa të mëdha( 34E), për tu dukur kështu më me klas. Megjithatë, kjo nuk e ndaloi bukuroshen e Geordie Shore të ... Lexo »

Maj 21, 2016


21 Maj, 2016

Krokodili Nil gëlltit 200 njerëz në vit

Krokodilët e quajtur “Nil”, kanë ngrënë së fundmi 3 meshkuj në Florida. Konfirmimi ka ardhur nga ekspertët që kanë realizuar testet e ADN-së. Ky lloj krokodili mendohet të jetë përgjegjëse e 200 vdekjeve në vit në Afrikë. Ajo që ka ... Lexo »

Maj 21, 2016