Citybizz

citybizz

18 Korrik, 2016

Rita Ora dhe Lewis Hamilton, jo thjesht miq

Prej muajsh janë fotografuar në të njëjtat festa dhe mediat rozë ndërkombëtare i kanë quajtur gjithmonë ‘dy miq të mirë’. Por duket se marrëdhënie mes Rita Orës dhe Lewis Hamilton është më shumë sesa miq.Kampioni i Botës në Formula 1 ... Lexo »

Korrik 18, 2016


18 Korrik, 2016

Pushime familjare për Lionel Messi

Ku ka më mirë sesa disa ditë pushime me familjen në plazhet spanjolle për të harruar një finale të humbur dhe një vendim gjykate që të shpall fajtor? Lionel Messi është zhvendosur në Ibiza me bashkëshorten e tij Antonella Roccuzzo, ... Lexo »

Korrik 18, 2016


18 Korrik, 2016

Sa i ngjan së ëmës!

Është vënë prej kohësh në gjurmët e nënës së saj dhe së fundmi ka guxuar duke pozuar krejtësisht e zhveshur për revistën “Treats”. Ireland Baldwin, vajza e Kim Basinger dhe Alec Baldwin ka treguar format për të gjithë fansat e ... Lexo »

Korrik 18, 2016


18 Korrik, 2016

Martohet futbollisti i njohur shqiptar

Futbollisti i njohur shqiptar i cili luan me kombëtaren e Zvicrës, Admir Mehmedi i ka dhënë fund beqarisë. I riu nga Gostivari ka lidhur kurorë me të fejuarën e tij në një ceremoni festive mbrëmjen e së dielës. Lajmi është bërë ... Lexo »

Korrik 18, 2016