Citybizz

citybizz
18 Nëntor, 2016

DiCaprio ha në restorantin e të pastrehëve

Leonardo DiCaprio përshëndeti fansat që nuk i mbante vendi nga ngazëllimi dhe nënshkroi autografe në Edinburg të Skocisë, ku vizitoi një bar-restorant që nxit rritjen e ndërgjegjësimit mbi personat e pastrehë. Fituesi i çmimit Oscar, një nga meshkujt më të ... Lexo »

Nëntor 18, 2016


18 Nëntor, 2016

Ja ku mund ta takoni Bebe Rexhën

Bebe Rexha përdori aftësitë e saj në të shkruar, krijoi këngë dhe pjesa tjetër është histori. Mirëpo tashmë, ajo dëshiron të ndihmojë vajzat që duan të shkruajnë tekste ashtu siç ajo bën. Do pyesni si? E gjitha çka duhet të ... Lexo »

Nëntor 18, 2016

17 Nëntor, 2016

Vildanja provokuese dhe seksi

Modelja Vildane Zeneli ka vazhduar me pozat provokative. Modelja dhe këngëtarja në një postim në rrjetin social Snapchat ka postuar një foto teksa reklamon gjoksin e saj bombastik . Vildanja nuk e ka aspak problem të shfaq edhe pjesët më të ... Lexo »

Nëntor 17, 2016