Citybizz

citybizz

21 Nëntor, 2016

Kanye West shokon me deklaratën për Beyonce-n (video)

“Po rrezikoj karrierën, jetën, statusin tim publik duke e thënë”, kështu e nisi reperi amerikan Kanye West deklaratën shokuese për kolegen por edhe miken e tij Beyonce, gjatë koncertit në Sacramento, Kaliforni. Ai foli për diçka që nuk mund ta mbante për vete dhe që nuk e priste nga Beyonce, ... Lexo »

Nëntor 21, 201621 Nëntor, 2016

Beatrix Ramosaj ka një suprizë për ju

Beatriks Ramosaj ka një suprizë për ju. Këngëtarja bukuroshe ka bërë me dije se do të ndajë me të gjithë fansat e saj një suprizë të madhe. Teksa ka publikuar një foto ku duket mahnitëse në llogarinë e saj në Instagram, ... Lexo »

Nëntor 21, 201621 Nëntor, 2016

Adele shokon fansat me përgatitjet e dasmës

Në median rozë është spekuluar se ajo dhe i fejuari i saj Simon Konecki do të organizonizonin një dasmë përrallore prej 92 milion dollarësh. Adele ka hedhur poshtë këto thashetheme ndërkohë që zbardh detaje për ceremoninë e vërtetë. Pure patatesh ... Lexo »

Nëntor 21, 2016