Citybizz

citybizz


11 Qershor, 2016

Ledioni: Kur pi gjuaj gratë e të tjerëve

Prezantuesi, Ledion Liço duket se e ka tepruar me sinqeritetin teksa gjatë një interviste rrëfeu një moment personal që ndoshta në veshët e Sarës, nuk do të tingëllonte i pëlqyeshëm. I pyetur nga një media për marrëdhënien me alkoolin dhe ... Lexo »

Qershor 11, 2016


11 Qershor, 2016

Gjendet e vdekur shkencëtarja e NASA-s

Policia është duke hetuar vrasjen e supozuar të shkencëtares së NASA’s, e cila u zhduk të shtunën, afër shtëpisë së saj në Merilend. Trupi i 48-vjeçares, Tiffany Moisan, është gjetur në një zonë malore prapa dyqanit “Food Lion”, një ditë ... Lexo »

Qershor 11, 2016


11 Qershor, 2016

Granit Xhaka mesazh prekës Taulantit

E ndërsa na mbeten vetëm pak orë para debutimit të kombëtares shqiptare në një kompeticion europian, një mesazh prekës vjen nga Granit Xhaka kushtuar vëllait të tij që do të luaj për fanellën kuqezi. Natyrisht që emocionet më të mëdha ... Lexo »

Qershor 11, 2016