Citybizz

citybizz11 Qershor, 2016

Shpërthyesja Amber Rose!

Kjo është dekolteja më seksi që do të shihni sot. Këtë pamje e ofron Amber Rose, e famshme për format e saj. Modelja 32-vjeçare u fotografua në rrugët e Los Angeles.

Qershor 11, 201611 Qershor, 2016

Alessandra Ambrosio si Marilyn Monroe

Marilyn Monroe ishte e para të cilës i “fluturoi” fustani gjatë një xhirimi të një komedie në vitin 1955 e cila u zhvillua në metronë e Neë York. Tani pas 60 vitesh, të njëjtën gjë ka bërë dhe bomba braziliane ... Lexo »

Qershor 11, 2016


11 Qershor, 2016

Bukuroshja zbulon modelin e ri të flokëve

Bukuroshja Kendall Jenner ka mbajtur të njëjtëin model flokësh për vite me rradhë, deri më tani. Modelja 20 vjecare shpërndau në rrjetet sociale një fotografi ku tregon modelin e ri të flokëve. Kendall ka vendosur t’i shkurtojë flokët dhe të ndryshojë ... Lexo »

Qershor 11, 2016

11 Qershor, 2016

Franca këndon shqip (video)

Shqipëria zbret sot në orën 15 00 në fushën e blertë në sfidën ndaj Zvicrës. Trajneri De Biazi duket se e ka përzgjedhur formacionin ku do ti besojë Sadikut në sulm. Mijëra shqiptarë do të jenë të pranishëm në ... Lexo »

Qershor 11, 2016