Citybizz

citybizz

17 Prill, 2016

Kourtney Kardashian shfaqet provokuese

Kourtney Kardashian po poston gjithmonë e më shumë foto të “nxehta” që kur u nda në verë nga bashkëshorti i saj Scott Disick. Kësaj radhe, 36-vjeçarja postoi në Instagram 3 foto ku pozonte në mënyrë provokuese në një karrike të ... Lexo »

Prill 17, 2016

16 Prill, 2016

Victoria Beckham tregon talentin e djalit

Përmes një videoje të postuar në profilin e saj në “Instagram” dizenjuesja e modës, Victoria Beckham ka treguar talentin e djalit të saj, Cruz Beckham në të kënduar. Në këtë video, 11 -vjeçari ka shfaqur talentin e tij të ... Lexo »

Prill 16, 2016


16 Prill, 2016

Shakira, sërish në “pritje të ëmbël”

Këngëtarja e njohur Shakira, bashkëshortja e mbrojtësit të Barcelonës, Zherard Pike, ka mbetur serishr shtatzene . Lajmi konfirmohet nga njerëz pranë këngëtares që dëshirojnë të ruajnë anonimatin. Nëse lajmi konfirmohet, për Shakirën dhe Pikenë do të jetë një “tregolësh” ... Lexo »

Prill 16, 2016
16 Prill, 2016

Adidas rekord shitjesh falë Rita Orës

Gjigandi i rrobave sportive, Adidas e ka falënderuar Rita Orën për impaktin e saj në shitjen e atleteve të reklamuara nga ajo.Këngëtarja kosovare i ka prezantuar koleksionet e reja të Adidas të cilat kanë sjellë rekord fitimesh.Në një njoftim ... Lexo »

Prill 16, 2016


16 Prill, 2016

Miriam Cani poston foton e vajzës

Pavarësisht se Miriam Caniështë treguar e rezervuar, ajo më në fund ka postuar një foto të vajzës së saj, Ameli. “Shoqja e saj që në bark”, ka shkruar ajo në diçiturën e fotos, ku shihet vogëlushja e saj duke përqafuar ... Lexo »

Prill 16, 2016