Citybizz

citybizz


13 Qershor, 2016

Rita Ora i shpëton paq sulmit terrorist

Gjatë fundjavës së fundit, i cili është treguar si njëri nga më të tmerrshmit për komunitetin LGBTQ në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, këngëtarja kosovare Rita Ora së bashku me kolegen e saj Charli XCX, kanë sjellë pakëz gëzim dhe ... Lexo »

Qershor 13, 2016


13 Qershor, 2016

Bebe Rexha i tregon të gjitha

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, e cila mbahet për talentin e saj në industrinë muzikore, po bën gjithçka për të rënë në sy të publikut. 26-vjeçarja mbërriti ditën e premte në Festivalin e Krenarisë në Los Anxhelos qe mbahet ... Lexo »

Qershor 13, 2016


13 Qershor, 2016

Ledioni mbush 30 vjeç, ja surpriza e Sarës

Ledion Liço feston ditëlindjen-përvjetor; më 13 qershor ai mbushi 30 vjeç.  Ai ka festuar me partneren e tij, Sarën, dhe ‘kunatën’, Lorin. Ajo i ka uruar për këtë ditë të veçantë, që për Ledionin shënon një dekadë të re jete: ‘Gëzuar ... Lexo »

Qershor 13, 2016

13 Qershor, 2016

Helen Flanagan, një mama seksi!

Helen Flanagan është tepër në formë edhe pse është nëna e një fëmije. Aktorja u shfaq duke shëtitur në plazh me vajzën e saj të vogël Matilda. E veshur me bikini, 25 vjecarja shfaqi format e saj seksi.

Qershor 13, 2016


13 Qershor, 2016

Kujdes Evropian! Kimi niset për në Paris

Futbollistët që ndodhen në Francë për Evropianin e futbollit do e kenë shumë të vështirë të ruajnë përqendrimin në fushën e lojës tani që në Paris do të shkojë edhe Kim Kardashiani. 35-vjeçarja u fotografua në aeroportin e Los Anxhelosit ... Lexo »

Qershor 13, 2016