Citybizz

citybizz22 Nëntor, 2016

Kanye West shtrohet në spital

Periudhë për t’u harruar për reperin Kanye West dhe familjen e tij. Pasi në muajin tetor bashkëshortja e tij Kim Kardashian, u rrëmbye në dhomën e një hoteli në Paris, ditën e djeshme reperi është shtruar në spital. Sipas ... Lexo »

Nëntor 22, 2016


22 Nëntor, 2016

Justin Bieber stërvitet me Neymar – VIDEO

Justin Bieber mbërrin në Spanjë për një turne muzikor, megjithatë ai arrin të gjejë pak kohë edhe për futbollin. Këngëtari kanadez u shfaq në qendrën stërvitore të Barcelonës së bashku me Neymar dhe Rafinhan duke iu nënshtruar edhe një lloj ... Lexo »

Nëntor 22, 2016


22 Nëntor, 2016

Iskra Lawrence, striptizëm në metro (Video)

Iskra Lawrence, modele dhe aktiviste i ka lënë pa fjalë pasagjerët e një metroje në Nju Jork, me një surprizë të vogël që ndërpreu udhëtimin. Bukuroshja 26-vjeçare hoqi fustanin e saj për të dhënë një mesazh të fuqishëm për turpërimin ... Lexo »

Nëntor 22, 2016