Citybizz

citybizz


3 Maj, 2016

Era Istrefi blen Ferrari?

Këngëtarja Era Istrefi ka postuar në profilin e saj në Instagram, në makinë Ferrari të kuq. Nuk e dimë nëse kjo është makina e saj, por me famën ndërkombëtare dhe koncertet e shumta që ka bërë ndoshta të ardhurat e ... Lexo »

Maj 03, 2016


3 Maj, 2016

Ç'i bëre Shpatit moj goce?

Të kesh shumë fansa është mirë, por ka edhe disavantazhet e veta. Kështu, pavarësisht nëse po kalon një moment të sikletshëm, fansat do të kërkojnë foto dhe ti nuk mund t’i refuzosh. Kjo ka ndodhur edhe me Shpat Kasapin, i ... Lexo »

Maj 03, 2016


3 Maj, 2016

Çfarë po bën ashtu Amy?

Amy Shumer ka ndarë me fansat e saj parapërgatijet për në tapetin e kuq. Komediana 34-vjeçare ka postuar një video disi të çuditshme. Nën diçiturën “Pa kruajtje”, Amy tregon se vendos deodorant edhe tek kofshët, që të mos fërkohen me ... Lexo »

Maj 03, 20163 Maj, 2016

Veshjet më të bukura në Met Gala

Personazhet më të famshëm të momentit mbrëmjen e kësaj të hëne parakaluan në tapetin e kuq në mbrëmjen e bamirësisë Met Gala në New York. Për shkak të veshjes së kuruar dhe pamjes që ra në sy, si veshjet ... Lexo »

Maj 03, 2016

3 Maj, 2016

Stresi ka një lajm të hidhur për fansat

Reperi i dashur për publikun, Stresi, ka vendosur t’i japë “block” për pak kohë muzikës për tu kthyer sërish vitin tjetër. Lajmin këngëtari e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku shkruan se këtë vendim e ka menduar ... Lexo »

Maj 03, 2016