Citybizz

citybizz


14 Qershor, 2016

Provokuese si Kylie Jenner

Motra e vogël e Kendall Jenner, Kylie i ka bërë një dhuratë të bukur ndjekësve të saj në “Instagram” të hënën, duke postuar një foto ku dukej mjaft provokuese. Veshja e saj tregonte shumë, por Kylie dukej e mrekullueshme si ... Lexo »

Qershor 14, 2016


14 Qershor, 2016

“Pikante” nga Zvicra

Tre pikë në ndeshjen e parë në Europianin 2016 janë një bilanc i mirë për Zvicrën dhe për të çtensionuar ekipin, trajneri Petkovic i lejoi lojtarëve helvetikë disa orë më shumë pushim sesa program i parashikuar. Për t’i dhënë ... Lexo »

Qershor 14, 201613 Qershor, 2016

Bombastikja Lauren Goodger!

Jeta ‘single’ me sa duket po i shkon shumë mirë Lauren Goodger. Bukuroshja, e cila u nda kohët e fundit nga Jake McLean, tregoi format e saj seksi. Me një foto të publikuar në Instagram, 29 vjecarja u shfaq e veshur ... Lexo »

Qershor 13, 2016