Citybizz

citybizz


4 Maj, 2016

Vicky Pattison tregon frytet e palestrës

Vicky Pattinson ka treguar frytet e lodhjes së saj në palestër teksa ka publikuar disa foto prapaskenave të setit fotografik në Tenerife këtë fundjavë. E veshur me bikini jeshile, ish ylli i reality show Geordie Shore ka kënaqur të gjithë ... Lexo »

Maj 04, 2016


4 Maj, 2016

Cate Blanchett zgjidhet ambasadore e UNHCR

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për refugjatët, UNHCR, ka bërë të ditur se ka caktuar aktoren fituese të cmimit Oskar, Cate Blanchett, si ambasadore e Vullnetit të Mirë të saj. Lajmi u bë publik pasi aktorja Cate Blanchett është rikthyer ... Lexo »

Maj 04, 2016


3 Maj, 2016

Censurohet spoti publicitar i Bar Rafaelit

Spoti me kostum banjoje “Hoodies”, që sheh si protagoniste modelen izraelite Bar Rafaeli, është censuruar nga “Second Broadcasting Authority for Television and Radio”, autoriteti i kontrollit të televizionit izraelit. Reklama me bikini, shkruan gazeta “Times of Israel”, që shfaq ... Lexo »

Maj 03, 2016


3 Maj, 2016

Bleona dhe Rihanna në të njëjtin hotel

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, e cila prej disa vitesh zhvillon karrierën edhe jashtë vendit, shihet shpesh në vende ku ndodhen personazhe me famë botërore. Një video e vitit 2012 e publikuar së fundmi, tregon se si Bleona qëndron në ... Lexo »

Maj 03, 20163 Maj, 2016

Hirushja e jetës reale

Claire Danes ka qënë mahnitëse në Met Gala ku dukej në fakt si Hirushja e jetës reale. Fillimisht fustani dukej si ata të zakonshmit mondan, shkruan Buzzfeed, por në fakt nuk ishte i tillë. Në errësirë fustani ka një ... Lexo »

Maj 03, 2016


3 Maj, 2016

Blero emocionohet për pranimin e Kosovës në UEFA

Edhe këngëtari i njohur, Blero Muharremi, i është gëzuar pranimit të Kosovës në UEFA.Këtë e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram të cilën e ka përcjellur me një mbishkrim. “Ëndrra është bërë realitet, Kosova në UEFA”, shkruan Blero.Ndryshe ... Lexo »

Maj 03, 2016