Citybizz

citybizz


26 Maj, 2016

Rihanna më shumë se transparente

Të martën, Rihanna njoftoi bashkëpunimin e radhës në fushën e modës, atë me Dior për të sjellë në treg syzet futuristike që dalin në shitje në muajin qershor. Por këtë herë vëmendjen, këngëtarja nga Barbadosi nuk e tërhoqi për modelin ... Lexo »

Maj 26, 2016


26 Maj, 2016

Eranda Libohovën nuk e ndal as shiu

Këngëtarja Eranda Libohova ka kënduar mbrëmjen e djeshme në festën e organizuar për fitoren e Kupës së Republikës, nga Kukësi. Ajo ka kënduar para shumë tifozëve të zjarrtë dhe madje nuk e ka ndaluar këngën as kur ka nisur shiu. Gjithashtu ... Lexo »

Maj 26, 201626 Maj, 2016

Princesha e parë lesbike në Disney

Idina Menzel ka dhënë mbështetjen e saj, për një peticion të krijuar nga fansat e Frozen ku kërkojnë nga Disney që Mbretëresha Elsa të ketë një të dashur femër tek Frozen 2, shkruan The Independent Aktorja Menzel, fituese e çmimeve ... Lexo »

Maj 26, 2016