Citybizz

citybizz27 Maj, 2016

Mediat angleze mirëpresin bukuroshen e Xhakës

Mediat angleze nuk po ndalen së shkruari për transferimin e ri të Arsenalit, Granit Xhakën. Këtë herë në pyetje nuk është shuma e transferimit, as specialitetet e tij si lojtar, por është e fejuara e mesfushorit kosovar.“Fansat e Arsenalit ... Lexo »

Maj 27, 2016
27 Maj, 2016

Ndryshime në jetën e Peter Andre

Peter Andre dhe Emily Mac Donagh janë prindër të një fëmije. Megjithatë kësaj radhe vet Andre, dha edhe një lajm tjetër, ku konfirmoi se gruaja e tij Emily është shtatzënë përseri. ‘’Jam i lumtur që do bëhem baba përsëri’’, tha Peter ... Lexo »

Maj 27, 2016


27 Maj, 2016

Pas Bleonës, një tjetër shqiptare në krahët e Trump

Donald Trump është zyrtarisht kandidati republikan për President të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Është sot një nga njerëzit më të përfolur në botë edhe për shkak të qëndrimeve të tij ndaj emigrantëve. Megjithatë, modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka postuar në ... Lexo »

Maj 27, 2016


27 Maj, 2016

Nëna e Rita Orës në Prishtinë

Nëna këngëtares Rita Ora, Vera, ka zgjedhur të kalojë disa ditë në Prishtinë pranë të afëmrve të saj. E ëma e këngëtares së famshme është parë ditën e djeshmë afër sheshit “Nëna Tereza” së bashku me mikeshat e saj. Rita Ora ... Lexo »

Maj 27, 2016