Citybizz

citybizz


31 Dhjetor, 2016

2po2 nis 2017-ën me një super hit

Këngëtari i njohur 2po2″, përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale ka lajmëruar të gjithë fansat se në datën 1 janar ai do të sjellë në treg projektin e tij më të ri muzikor. “El Chapo” titullohet kënga më ... Lexo »

31 Dhjetor, 201631 Dhjetor, 2016

Scherzinger humb mundësinë për “Beywatch”

Në një intervistë të dhënë për revistën “Glamour”, këngëtarja e famshme Nicole Scherzinger është shprehur se dëshironte që të ishte vajza e re e “Beywatch”.”Ndoshta nuk duhet ta them këtë, por unë nisa të ushtrohesha fizikisht çdo ditë, e ... Lexo »

31 Dhjetor, 2016


31 Dhjetor, 2016

Scherzinger humb mundësinë për "Beywatch"

Në një intervistë të dhënë për revistën “Glamour”, këngëtarja e famshme Nicole Scherzinger është shprehur se dëshironte që të ishte vajza e re e “Beywatch”.”Ndoshta nuk duhet ta them këtë, por unë nisa të ushtrohesha fizikisht çdo ditë, e ... Lexo »

31 Dhjetor, 201631 Dhjetor, 2016

Rihanna merr hak ndaj Lopez

Prej disa ditësh aludohet se Jennifer Lopez dhe Drake janë në një lidhje. Pas publikimit te ketij lajmi, Rihanna ka bërë menjëherë unfollow Lopezin nga Instagrami. JLo nuk eshte prononcuar ende ne lidhje me keto thashetheme, por mesohet se ajo ... Lexo »

31 Dhjetor, 2016
31 Dhjetor, 2016

Kaka, nga Caroline te Carolina

Pas divorcit nga bashkëshortja Caroline Celico, me të cilën pati një martesë 10 vjeçare, Ricardo Kaka duket se ka gjetur dashurinë e tij të re. Ish-lojtari i Milanit dhe Realit të Madridit është shfaqur publikisht me të dashurën e tij ... Lexo »

31 Dhjetor, 2016