Citybizz

citybizz

25 Janar, 2016

Provokon Rita, del pa të brendshme

Dihet botërisht që nuk ka frikë të tregojë trupin e saj, por Rita Ora e ekzagjeroi paksa në spektaklin e organizuar nga Versace, gjatë Javës së Modës në Paris. Këngëtarja nga Kosova kishte zgjedhur një minifund portokalli që tregonte ... Lexo »

Janar 25, 2016
24 Janar, 2016

Super autobusi 1.1 milion dollarësh i Barack Obamas

Nuk eshte nje autobus i zakonshem: eshte autobusipresidencial i Barack Obamas, i “pagezuar” si “Ground ForceOne” nga mediat amerikane. Autobusi eshte urdheruar ne vitin 2011 nga Sherbimet Sekrete amerikane per te kryer transportin e presidentit brenda vendit, perfshire ketu edhe ... Lexo »

Janar 24, 201623 Janar, 2016

Gena po xhiron klipin e kënges së re

Këngëtari Gena po xhiron klipin e kënges së tij më të re, që së shpejti pritet  të dal në treg. Video po xhirohet në terren nga stafi profesionit i ProVideo. Për të gjithë fansat mësohet se Gena këtë herë ... Lexo »

Janar 23, 2016
23 Janar, 2016

Michael Buble, sërish baba

Aktorja Luisana Lopilato dhe këngëtari kanadez Michael Buble, janë bërë prindër të një djali. Këtë lajm e ka përcjellë vetë aktorja, e cila ka publikuar një fotografi të tyre, duke treguar se ajo ka sjellë në jetë një djalë, ... Lexo »

Janar 23, 2016