Citybizz

citybizz

21 Mars, 2016

Ermali ka ditëlindjen, ja si e uron Ami

Ata janë bashkë prej shumë vitesh dhe tashmë kanë fituar besimin, sigurinë dhe mbështetjen e plotë te njeri tjetri. Amarda Toksa dhe Ermal Mamaqi, një prej çifteve me të dashura për publikun, vijojnë të duhen si në ditët e ... Lexo »

Mars 21, 2016


21 Mars, 2016

Iggy Azalea ndryshon datën e martesës

Mediat botërore rozë më herët kanë shkruar se këngëtarja e famshme Iggy Azelea ka zgjedhur fustanin e nusërisë që do të veshë në ditën më të rëndësishme e saj dhe po ashtu ka planifikuar de muajin e mjaltit. Mesa ... Lexo »

Mars 21, 2016


21 Mars, 2016

Çfarë po ndodh mes Rita Orës dhe Rihannës?

Mike apo armike? Historia e Rita Orës dhe Rihannas gjithmonë ka qenë në fokusin e mediave rozë, duke i nxjerrë më shumë si vajza që urrejnë njëra-tjetrën, pavarësisht stilit të njëjtë. Tensionet mes RiRit dhe Ritës kulmuan në dhjetor ... Lexo »

Mars 21, 201621 Mars, 2016

Shkënda e nis mëngjesin kështu…

Shkëndije Mujaj ka ditë që ndodhet në Dubai dhe  përveç se poston foto seksi e selfie, prezantohet para jush edhe me ushtrime të rënda në pikë të mëngjesit. Foto nga fitnesi, vrapi e ushqimi i shëndetshëm fillojnë që në mëngjes ... Lexo »

Mars 21, 2016
20 Mars, 2016

Emily vishet me bizhu

Emily Ratajkoëski nuk është nga ato që i tremben aparatit fotografik kur bëhet fjalë për të pozuar nudo…ose e veshur me bizhuteri. Modelja u rikthye në faqet e para të mediave rozë në mbarë botën me setin e radhës fotografik, ... Lexo »

Mars 20, 2016