Citybizz

citybizz

9 Prill, 2016

Sa e magjishme duket Europa natën

Koleksionin e fotove të dërguara nga hapësira, astronauti i Agjencisë Hapësinore Europiane (ESA), Tim Peake e pasuroi edhe më tej me disa imazhe të mrekullueshme. Fotot janë shkrepur natën në kohën e duhur dhe vendin e duhur. Fillimisht shihet Britania ... Lexo »

Prill 09, 2016


9 Prill, 2016

Muza e Chanel në fushatën e re

Në fotot e para të publikura Kristen Stewart shfaqet mjaft provokuese në  fushatën e Chanel “Paris in Rome”. Për Lagerfeld, Stewart “është e përkryer për imazhin e sotëm të Chanel”. Fushata pritet të bëjë debutimin në revistat e qershorit.

Prill 09, 2016


9 Prill, 2016

Kë po fsheh Adelina në këtë foto?

Këngëtarja, e festoi ditëlindjen me familjen dhe me miqtë e YFSF, por me sa duket, kishte mbetur edhe diçka pa festuar. Adelina Tahiri sapo ka postuar një foto provokuese, pa dhënë asnjë informacion kush është personi të cilin ka përqafuar, ... Lexo »

Prill 09, 2016
9 Prill, 2016

Icardi i mori gruan, ja si hakmerret Lopez

Plas sërish polemika mes dy futbollistëve, Mauro Icardit të Interit dhe Maxi Lopezit të Torinos, dikur përveç të qenit bashkëkombës ishin edhe shokë të ngushtë, por sot janë armiq të betuar të  njëri-tjetrit. Shkak për rikthimin e në skenë të ... Lexo »

Prill 09, 2016