Citybizz

citybizz6 Qershor, 2016

Marina Vjollca mbulohet për Ramazan

Marina Vjollca ka uruar sot besimtarët myslimanë me rastin e nisjes së muajit të Ramazanit. “Urime të gjithë besimtarëve myslimanë muajin e bekuar të Ramazanit!”, ka shkruar ajo bashkëngjitur fotos së postuar në Instagram. Në kohë reale kanë shpërthyer edhe komentet, ... Lexo »

Qershor 06, 2016


6 Qershor, 2016

Olivia Culpo tregon trupin në Meksikë

Ka qenë fituese e Miss Amerikës dhe nuk është aspak për t’u habitur që Olivia Culpo duket kaq e mahnitshme me kostum banjoje. 24-vjeçarja është fotografuar ditën e shtunë në Kabo të Meksikës, aty ku po kalon disa ditë pushimi. Në ... Lexo »

Qershor 06, 2016
6 Qershor, 2016

Çfarë ka humbur Justin Bieber ?

Ka qenë e dashura e Justin Bieber në vitin 2014 dhe Yovanna Ventura ka treguar se çfarë ka humbur këngëtari i famshëm.Gjatë një dite në St. Barts, 20-vjeçarja mezi i mbajti asetet e saj në një palë bikini shumë ... Lexo »

Qershor 06, 2016
6 Qershor, 2016

Kelly Brook tregohet magjepsëse

Një nga femrat më të bukura të botës së shoubizit, Kelly Brook, pas një kohe që ka munguar në syrin e përcjellësve të saj, është shfaqur magjepsëse.Bukuroshja 36-vjeçare ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku shfaq linjat e saja ... Lexo »

Qershor 06, 2016