Citybizz

citybizz

12 Maj, 2016

Agon Amiga paralajmëron klipin erotik

Reperi i Babastars, Agon Amiga do të sjellë klipin e tij të ri. Nga fotot e publikuara në rrjetet sociale duket se video e re do të jete shumë provokuese. Si gjithnjë Agoni është i veçantë në projektet që sjell.

Maj 12, 201612 Maj, 2016

Brenda Festivalit të Kanës

Edicioni i 69 i festivalit të filmit në Kanë, ka nisur në jug të Francës, si një nga eventet më të rëndësishme në kalendarin ndërkombëtar të kulturës dhe kinematografisë. Si çdo vit tapeti i kuq mbledh emrat më të rëndësishëm ... Lexo »

Maj 12, 201612 Maj, 2016

Aurela Gaçe në pritje të fëmijës së dytë

City Radio ka mësuar se këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është shtatëzënë dhe pritet të bëhet nënë për herë të dytë. Burimet thonë se këngëtarja e njohur shqiptare është në muajin e tretë të shtatzënisë. Ky është fëmija i dytë i ... Lexo »

Maj 12, 2016


11 Maj, 2016

Alda Events blen Tomorrowland

Alda Events, një kompani promocionale hollandeze ka blerë disa nga aktivitetet e SFX Entertainment, që pak nga pak po shpërbehet, në veçanti Sensation Brazil, SFX Europe dhe ID&T. ID&T organizon disa festivale të mirënjohur të muzikës EDM mes të ... Lexo »

Maj 11, 2016