Citybizz

citybizz

11 Maj, 2020

Ivanka poston foto të rralla me të ëmën

Dje ka qenë festa “Dita e nënës” e cila festohet në të gjithë botën. Ivanka Trump i ka bërë një urim shumë special nënës së saj dhe ish-bashkëshortes së presidentit Donald Trump. 38-vjeçarja ka postuar disa foto të rralla me ... Lexo »

11 Maj, 2020
11 Maj, 2020

Kënga e Mozzik në ‘Gangs of London’

Seriali më i ri britanik të zhanrit dramë-aksion, “Gangs of London”, ka në qendër të tij rivalitetin mes bandave dhe organizatave kriminale në Londër, ku përfshihet edhe një bandë shqiptare. Aktorë të kësaj bande janë Orli dhe Eri Shuka, çift ... Lexo »

11 Maj, 2020


8 Maj, 2020

Ndahen Meghan dhe Austin?

Aktorja e famshme Megan Fox u fotografua mëngjesin e sotëm duke shëtitur në Los Angeles pa maskë mbrojtëse dhe mbi të gjitha pa unazën e martesës. Aludohet se ajo dhe bashkëshorti i saj Brian Austin Green janë ndarë sëish por ... Lexo »

08 Maj, 2020


8 Maj, 2020

Mozzik publikon “Lass Mal”

Në mesnatë Mozzik publikoi një tjetër projekt në gjuhën gjermane. Duket se karantina ka ndikuar pozitivisht tek reperi, pasi ky është klipi i dytë që ka nxjerrë që kur jemi izoluar. “Lass Mal” mban titullin kjo këngë që do të ... Lexo »

08 Maj, 20208 Maj, 2020

Ariana prezanton të dashurin në kipin e ri

Pak orë më parë Ariana Grande dhe Justin Bieber publikuan këngën e tyre më të re. Artistët bashkëpunuan për herë të parë për një projek muzikor, i cili ka qëllim human. Fitimet e tij do të shkojnë për të prekurit nga ... Lexo »

08 Maj, 2020