Citybizz

citybizz

8 Korrik, 2016

Rita Ora lahet me kampionin e Formulës 1

Rita Ora dhe Lewis Hamilton duket se kanë nisur një aventurë romantike së bashku. Këngëtarja kosovare dhe piloti britanik i Formulës 1 janë fotografuar në një shtëpi në Mal të Zi duke ia kaluar shumë mirë me njëri-tjetrin. 31-vjeçari dhe ... Lexo »

Korrik 08, 20168 Korrik, 2016

Kim Kardashian shfaq frytet e dietës

Kur Kim Kardashian i vendos vetes një qëllim, është e vështirë të heqë dorë. Këtë herë bëhet fjalë për misionin e saj për të humbur në peshë, që kur solli në jetë fëmijën e saj të dytë Sain West, në ... Lexo »

Korrik 08, 2016