Citybizz

citybizz11 Maj, 2020

Zyrtare/ Premier League rifillon në qershor

Vjen drita jeshile nga qeveria angleze për rifillimin e Premier League. Nga 1 qershori, kampionati anglez do të mund të rifillojë, ndonëse me dyer të mbyllura. Këtë mëngjes, Boris Xhonson dhe qeveria e tij kanë prezantuar planin për rifillimin e ... Lexo »

11 Maj, 2020


11 Maj, 2020

Kendall nuk është me ish-in e Jordyn

Disa kohë më parë, Kendall Jenner u përfol për një lidhje me basketbollistin Devin Booker, pasi ata u fotografuan duke udhëtuar së bashku. Ajo çfarë i befasoi të gjithë ishte fakti se basketbollisti ka qenë ish-i dashuri i Jordyn ... Lexo »

11 Maj, 202011 Maj, 2020

Ulen gjakrat mes Kim dhe Kourtney Kardashian

Mesa duket sherri i famshëm i Kardashianeve ka marrë fund dhe motrat tanimë kanë bërë paqe me njëra-tjetrën ndërsa marrëdhënia e tyre është rregulluar. “Cosmopolitan” shkruan se Kourtney i ka kërkuar falje Kim Kardashian. Kim dhe Kourtney duhet të shkojnë në ... Lexo »

11 Maj, 2020


11 Maj, 2020

Sulmuesi i Tottenham thirret si ushtar në Kore

Nga driblimet me shpejtësi tek të shtënat me preçizion të lartë me armë. Sulmuesi koreano-jugor i Tottenham, Son Heung-Min, u thirr në vendin e tij për stërvitjen e detyrueshme ushtarake. Son rezultoi ndër të parët e ushtrisë, në saktësinë e të ... Lexo »

11 Maj, 2020