Header

Cardi B “vjedh” vëmendjen e sfilatës së Marc Jacobs/ Me lule dhe taka të larta ndan pamjet në rrjetet sociale

Me lule dhe taka të larta Cardi B ka vjedhur vëmendjen e sfilatës së Marc Jacobs

Reperja 31 vjeç kishte veshur një fustan me motive lulesh në ngjyrë vjollcë dhe të verdha, të shoqëruara me një palë geta të thurura në ngjyrë të verdhë dhe këpucët ikonike me platformë në ngjyrë të bardhë.

Me flokët e kapura, thonjtë e gjatë ngjyrë rozë dhe syze dielli me kornizë të verdhë, muzikantja e “Bangos” ndan në rrjetin e saj social “X” momente nga veshja e saj mbresëlënëse.

Në një video ajo shfaqet duke u rrotulluar në sallat e Bibliotekës Publike të New Yorkut, atje ku dhe po mbahej shfaqja e Marc Jacobs për koleksionin e vjeshtës 2024.

Cardi B Was In Full Bloom at Marc Jacobs | Vogue

Cardi B Wows in an Explosion of Fabric at Marc Jacobs Fashion Show

Cardi B Wows in an Explosion of Fabric at Marc Jacobs Fashion Show

Cardi B wears Marc Jacobs to the desginers fall fashion show

Cardi B attends Marc Jacobs fashion show in petal-covered pansy dress

You may also like ...