Cardi B në super formë vetëm 3 muaj pas lindjes

Cardi B ka performuar në skenën e Mala Luna Music Festival në stadiumin Nelson Wolff në San Antonio në Teksas.
Dhe reperja tregoi trupin e saj të tonifikuar e veshur me një kostum të zi.
Tre muaj pas lindjes së vajzës Kulture Kiari, format e 26-vjeçares dukeshin mahnitëse.
Cardi B zgjodhi një paruke bjonde platini për performancën e saj.