Header

Capital T zbulon datën e koncertit “Time Capsule” në Prishtinë

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Capital T, do të mbajë koncertin recital edhe në Prishtinë.

“Time Capsule” ka zbuluar se do të mbahet në muajin gusht, gjegjësisht me datën 11.

Lajmin e njoftoi përmes një imazhi të shpërndarë në llogarinë e tij personale, Instagram.

Eventi madhështor pritet gjithashtu të mbahet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

“Po vjen në shtëpi dhe është zyrtare. Time Capsule me datën 11 gusht”, thuhet në shkrimin e artistit.

“Time Capsule” u mbajt për herë të parë në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë para katër vitesh.

Këngëtari i estradës shqiptare interpretoi disa nga hitet e tij më të njohura që i ka realizuar ndër vitesh.

You may also like ...