Header

Camila Cabello: Jemi të rinj për plane të mëdha

Në një intervistë për Jimmy Hill në “the Global Awards” këngëtarja e famshme Camila Cabello ka folur për herë të parë për atë anë të dashurisë që nuk është edhe aq e thjeshtë.
23-vjeçarja e cila pak ditë më parë festoi ditëlindjen tha se ajo dhe i dashuri i saj Shawn Mendes po i marrin gjërat avash pasi janë shumë të rinj për të bërë plane të mëdha për të ardhmen.
E pyetur nëse dyshja do të kenë një tjetër bashkëpunim muzikor po aq të suksesshëm sa Senorita, Camila u përgjigj se për momentin ata nuk kanë kohë as të shkojnë në studio bashkë.
Edhe pse duhen shumë dhe ndihen më fat që kanë njëri-tjetrin, Cabello theksoi se ndonjëherë dashuria bëhet e lodhshme dhe të merr energji por sigurisht jo në një konotacion negativ.

You may also like ...