Buta & Ledri sapo na ngritën ‘Mbi Re’

Tashmë u bë një kohë e gjatë që pritej një bashkëpunim mes dy reperave të talentuar Buta dhe Ledri Vula, e ashtu siç përflitej, vetëm para pak orësh u publikua projekti i titulluar “Mbi Re”.

Me muzikë të “Bravestarr” dhe videoklip të “Supercut” dyshja e këngëtarëve janë shfaqur më energjik se kurrë duke shëtitur me makinë e dukë bërë atë që vetëm ata dinë të bëjnë më mirë, të repojnë. Gjithashtu përveç dy djemve, në të shfaqet edhe menaxheri i tyre, Faton Shoshi.