Header

Bruno Pollogati njofton bashkëpunimin me Nora Istrefin

Këngëtari i njohur Bruno Pollogati ka njoftuar në rrjete sociale bashkëpunimin e tij më të ri me këngëtaren Nora Istrefi.

Dyshja e famshme estradës kanë bashkuar forcat dhe kanë zbuluar përmes rrjeteve sociale, se do të sjellin së shpejti këngën me titull “M’ke mungu”.

Përmes një përshkrimi në fund të videos si insert i shkurtër i videoklipit, artistët kanë njoftuar se porjekti do të publikohet më 24 Maj.

Kujtojmë se Bruno Pollogati ishte pjesë e edicioni të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’, i cili ndau shtëpinë e famshme bashkë me artistë të tjerë.

You may also like ...