Header

Britney publikon momentin kur theu këmbën

Britney Spears, ndau në rrjet pamje nga incidenti i saj i fundit kur theu këmbën madje dëgjohet edhe zhurma.

Në video Spears shfaqet e veshur sportive me pantallona të shkurtra të zeza dhe një crop top.

Në momentin e fundit shohim sesi këmba përthyhet dhe këngëtarja rrëzohet në dysheme nga dhimbja e tepërt.

“Unë kam 6 muaj që nuk kam kërcyer!!!! Dhe po …. E di që jam këmbëzbathur… mos qeshni se e zotëroj më mirë skenën kështu!!!! PS, ju mund të dëgjoni kur kam thyer këmbën këtu ???… .. më falni është pak e zhurmshme !!!!!”

https://www.instagram.com/p/B9C_PDTg2Eq/?utm_source=ig_embed

You may also like ...