Brenda ditëlindjes së Kourtney Kardashian

Fëmija më i madh i familjes Kardashian, Kourtney festoi 40-vjetorin e lindjes.

Ylli i televizioneve organizoi një festë të zjarrtë dhe shumë luksoze për ditëlindje.

Ishte motra e saj, Kim që na zbuloi disa detaje nga festa e çmendur në rrjetet sociale.

Fotot dhe video tregojnë Kourteny në një vaskë të zhveshur, ndërsa mbron modestinë me sapun.

Festa u mbajt në shtëpinë e nënës së 40-vjeçares, Kris në Los Angeles.