Header

Bora Zemani reagon pas lajmeve për shtatzëni

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi në rrjet u përfol për një shtatzëni të mundshme, por ajo i ka hedhur poshtë njëherë e mirë këta zëra.

Përmes një Instastory, Bora ka treguar se në fakt janë vetëm ca kile të tepërta që ajo i ka marrë, dhe se ka filluar të ushtrojë.

Image

“Ju tregoj për sa kohë do ndryshojë, që të mos kem më lajme shtatzënie”, ka shkruar ajo sipër fotografisë.

Kujtojmë se çifti Bora-Donald janë një prej çifteve më të dashura për publikun, madje shumë shpejt ata do të vijnë me një film së bashku.

You may also like ...